ELŐFUTAM EREDMÉNYEK
|
1. Előfutam futamindulás:13:30 |
| __ | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Sepsiszentgyörgy | 4 | 83,21
|
2. pálya | | Zalaszentgrót | 6 | 114,24
|
3. pálya | | Győrszemere | 3 | 74,66
|
4. pálya | | Sárbogárd | 1 | 73,83 |
5. pálya | | Kovácsszénája | 2 | 74,46 |
6. pálya | | Székelyudvarhely | 5 | 83,40
|
Az első előfutam továbbjutói: Sárbogárd és Kovácsszénája. |
|
2. Előfutam futamindulás:13:45 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Csesznek | 1 | 77,88 |
2. pálya | | Mágocs | 4 | 80,23
|
3. pálya | | Ágasegyháza | 2 | 78,17 |
4. pálya | | Eger | 6 | 85,64
|
5. pálya | | Sarkad | 5 | 80,76
|
6. pálya | | Bőny | 3 | 79,86
|
A második előfutamból Csesznek és Ágasegyháza jut tovább a középdöntőbe. |
|
3. Előfutam futamindulás:14:00 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Budapest Újbuda | 3 | 76,46
|
2. pálya | | Bükkösd | 1 | 74,95 |
3. pálya | | Törtel | 2 | 74,95 |
4. pálya | | Dunakiliti | 4 | 76,75
|
5. pálya | | Kálnok | 6 | 94,37
|
6. pálya | | Zabola | 5 | 81,36
|
A harmadik előfutamból Bükkösd és Törtel jutott az elődöntőbe! |
|
4. Előfutam futamindulás:14:30 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Budapest Ferencváros | 4
| 87,98
|
2. pálya | | Beregdaróc | -
| - |
3. pálya | | Esztergom | 2 | 79,67 |
4. pálya | | Budapest XVIII. kerület | 3 | 82.05
|
5. pálya | | Sződliget | 1 | 79,54 |
6. pálya | | Érsekhalma | -
| -
|
A negyedik előfutamból Sződliget és Esztergom lovasai jutottak a középdöntőbe! |
|
5. Előfutam futamindulás:14:45 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Akasztó | 4 | 80,27
|
2. pálya | | Tata | 3
| 80,11
|
3. pálya | | Ivád | 6 | 89,67
|
4. pálya | | Komárom | 1 | 77,45 |
5. pálya | | Tiszabercel | 5 | 82,08 |
6. pálya | | Kecskemét | 2 | 77,45 |
Az ötödik előfutamból Komárom és Kecskemét lovasai kerülnek a középdöntőbe! |
|
6. Előfutam futamindulás:15:00 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Hédervár | 4 | 81,04
|
2. pálya | | Szeged | 3 | 76,79
|
3. pálya | | Zsögöd | 6 | 82,96
|
4. pálya | | Göd | 5 | 81,40
|
5. pálya | | Demecser | 1 | 75,08 |
6. pálya | | Csaroda | 2 | 75,23 |
A hatodik előfutamból Demecser és Csaroda lovasa jutott az elődöntőbe! |
|
7. Előfutam futamindulás:15:30 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Budapest Budavár | 4
| 77,40
|
2. pálya | | Budapest Zugló | 6 | 83,54
|
3. pálya | | Kaposvár | 5 | 83,26
|
4. pálya | | Domonyvölgy | 3
| 76,01
|
5. pálya | | Kozárd | 2 | 75,83 |
6. pálya | | Homokháti Kistérség | 1 | 72,94 |
A hetedik előfutamból Homokháti Kistérség és Kozárd lovasa kerül az elődöntőbe! |
|
8. Előfutam futamindulás:15:45 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Karád | 1 | 74,36 |
2. pálya | | Szentkirály | 5 | 86,43
|
3. pálya | | Nagykőrös | 6 | 88,53
|
4. pálya | | Hévíz | 4 | 77,38
|
5. pálya | | Tát | 3 | 76,39
|
6. pálya | | Almáskeresztúr | 2 | 74,48 |
A nyolcadik előfutamból Karád és Almáskeresztúr lovasa kerül az elődöntőbe!
|
|
9. Előfutam futamindulás:16:00 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Bordány | 1 | 72,55 |
2. pálya | | Siófok | 2 | 72,81 |
3. pálya | | Karos | 4
| 83,91
|
4. pálya | | Nyírbátor | -
| - |
5. pálya | | Kunágota | 3
| 82,98
|
6. pálya | | Csabdi | 5
| 84,80
|
A kilencedik előfutamból Bordány és Siófok lovasa kerül az elődöntőbe!
|
|
10. Előfutam futamindulás:16:30 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Szigetvár | - | - |
2. pálya | | Foktő | 3 | 78,14
|
3. pálya | | Paks | 4 | 81,82
|
4. pálya | | Bajai Kistérség | 1 | 75,08 |
5. pálya | | Izsák | 2 | 75,54 |
6. pálya | | Gödöllő | 5 | 88,92
|
A tizedik előfutamból Bajai Kistérség és Izsák lovasa kerül az elődöntőbe! |
|
11. Előfutam futamindulás:16:45 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Maglóca | 6
| 79,08
|
2. pálya | | Szigliget | 3
| 73,81
|
3. pálya | | Baja | 4
| 78,88
|
4. pálya | | Szekszárd | 2 | 73,60 |
5. pálya | | Nyíregyháza | 1 | 73,49 |
6. pálya | | Zsana | 5
| 79,01
|
A tizenegyedik előfutamból Nyíregyháza és Szekszárd lovasa kerül az elődöntőbe! |
|
12. Előfutam futamindulás:17:00 |
| | település | helyezés | futamidő |
1. pálya | | Lébény | 4
| 85,03
|
2. pálya | | Ludas | 2 | 76,61 |
3. pálya | | Orosháza | 1 | 75,46 |
4. pálya | | Budapest Kőbánya | 3 | 78,45
|
5. pálya | | Illyefalva | 6
| 87,22
|
6. pálya | | Gyula | 5
| 86,71
|
|
A tizenkettedik előfutamból a Orosháza és Ludas versenyzői jutottak a döntőbe!
|
Az előfutamok első és második helyezettjei jutnak a középdöntőbe.
12 db előfutamból való továbbjutás az 5 db középfutamba |
1. középfutam | 2. középfutam | 3. középfutam | 4. középfutam | 5. középfutam |
1.ef. - 1.h. | 4.ef. - 2.h. | 7.ef. - 1.h. | 9.ef. - 2.h. | 11.ef. - 1.h. |
2.ef. - 1.h. | 5.ef. - 2.h. | 8.ef. - 1.h. | 10.ef. - 2.h. | 12.ef. - 1.h. |
3.ef. - 1.h. | 6.ef. - 2.h. | 1.ef. - 2.h. | 4.ef. - 1.h. | 7.ef. - 2.h. |
11.ef. - 2.h. | 9.ef. - 1.h. | 2.ef. - 2.h. | 5.ef. - 1.h. | 8.ef. - 2.h. |
12.ef. - 2.h. | 10.ef. - 1.h. | 3.ef. - 2.h. | 6.ef. - 1.h. | |
|
3x1h. | 3x2h. | 2x1h. | 2x2h. | 2x1h. |
2x2h. | 2x1h. | 3x2h. | 3x1h. | 2x2h. |