Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

ELŐFUTAMOK [2013]

DÖNTŐ FUTAM KÖZÉPFUTAMOK ELŐFUTAMOK
NEMZETKÖZI FUTAMOK / INTERNATIONAL GALLOP
KISHUSZÁR VÁGTA FOGATVÁGTA SZTÁRFUTAM
ZÁGONYI EMLÉKFUTAM DÍJUGRATÁS KOCSITOLÓ
VIDÉKI VÁGTÁK

ELŐFUTAMOK


1. Előfutam
  __ település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Füzesgyarmat
Müller Alexandra Jóbarát (Daisy)
86,90  5
2. pálya   Sarkad
Tamás Ferenc Titán 82,99  1
3. pálya   Kovácsszénája
Berkesi Zsófia Szonja Káder Tokio -
 -
4. pálya   Bácskossuthfalva
Kósa Maja Kidi-Scot (Dolli) 86,58  4
5. pálya   Kecskemét
Winkler Zsolt Varázsló Liza 83,58  2
6. pálya   Kézdivásárhely
Bódi Albert Rekord M 84,63  3
A középfutamba Sarkad és Kecskemét lovasa jutott.

2. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Adorján
Gulyás Viktor Csinibaba 86,19 4
2. pálya   Csetény
Hidasi Andrea Csipa 79,29 1
3. pálya   Mezőgyán
Marik Máté Granada 83,70 3
4. pálya   Hollókő
Csima Sándor Treff 86,40 5
5. pálya   Szenta
nem indul
6. pálya   Nagybajom
Bognár Bianka Maxim-Bóbita 81,51 2
A középfutamba Csetény és Nagybajom lovasa jutott.

3. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Budapest Zugló
Oláh Sándor Akitos Nonius 57 (Gazsi) 80,30  1
2. pálya   Nyársapát
Kövesdy Zsolt Bájos 81,19  2
3. pálya   Cegléd
Lövei Nándor Déva Lujzi 87,03  6
4. pálya   Balatonlelle-Rádpuszta
Somfalvi Csaba Hadfi Remény 85,44  4
5. pálya   Felsőtárkány
Tóthné Csala Adrienn Jazira 85,56  5
6. pálya   Csurgó
Fodor Szilvia Tiffany Héra 81,37  3
A középfutamba Budapest Zugló és Nyársapát lovasa jutott.

4. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Nyírbogdány
Eszenyi Róbert Elyse 83,27 2
2. pálya   Budapest Ferencváros
Vass Jennifer Lord Black 82,54 1
3. pálya   Nyíregyháza
Molnár Attila Változás 83,37 3
4. pálya   Sopron
Németh Viktória  Keep Smiling 84,32 4
5. pálya   Tiszaalpár
Drahos József Zsargon 84,39 5
6. pálya   Tahitóthfalu
Fodor Szabolcs Gold 84,67 6
 A középfutamba Budapest Ferencváros és Nyírbogdány lovasa jutott.

5. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Hernádnémeti
Bak Edina Tequila 82,11 2
2. pálya   Szilvásszentmárton
Rostási Klaudia Címer Cili 82,40 3
3. pálya   Monorierdő
Farkas Levente LDS Soltera Zero 86,38 4
4. pálya   Karád
Stoff Boglárka Gyurika -
-
5. pálya   Várda
Horváth Annamária Naylah 89,54 5
6. pálya   Sándorfalva-Homokpuszta Szentes Barbara Cordoba 80,30 1
 A középfutamba Sándorfalva-Homokpuszta és Hernádnémeti lovasa jutott.

6. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Biharugra
Erdődy Mihály Csaba Gidrán-74(Pacsirta)  91,62 4
2. pálya   Erdőszentgyörgy
Savanyó Tibor Baron Gyémánt Babilon 91,67 5
3. pálya   Apc
Tóbiás Károly Si Belle 88,96 3
4. pálya   Magyarhertelend
Novákovics Veronika Iseo 92,34 6
5. pálya   Bábolna
Földing Péter Gazal XIX-6 87,56 2
6. pálya   Szentgál
Farkas Ferenc Kenéz (Ozora Gyarló) 86,00 1
 A középfutamba Szentgál és Bábolna lovasa jutott.

7. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Csabdi
Harman Norbert Tábornok 81,53
3
2. pálya   Győr-Gyirmót
Horváth András  Bájos 84,99
5
3. pálya   Kaposvár
Makár Henrietta Szikrázó Maya 86,33
6
4. pálya   Szentlőrinc
Arató Barna Vandus 80,44
1
5. pálya   Bükkösd
Bányavölgyi Donáta Kata 80,69
2
6. pálya   Izsák
Ádám Dávid Keselyüstök 82,89
4
 A középfutamba Szentlőrinc és Bükkösd lovasa jutott.

8. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Gyenesdiás
Baráth Henrietta 1834 Déva Gidrán Olgi 88,35
 5
2. pálya   Szigliget
Dévényi Péter Zalza 87,97
 4
3. pálya   Érsekhalma
Kulisity Rita Móni 81,06
 3
4. pálya   Tata
Mátyás Edina Deniella Káder Blanka 79,56
 1
5. pálya   Hédervár
Baumann Adrienn Topáz-Rózsa 79,48
 2
6. pálya   Hatvan
Vaka István Szilaj 89,97
 6
  A középfutamba Tata és Hédervár lovasa jutott.

9. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Martonos
Dudás József Csillagvirág 87,75 5
2. pálya   Nyúl
Bán Dóra Kalevala 84,30 2
3. pálya   Tímár
Bálint István  Igama Di Re 86,34 4
4. pálya   Kozárd
Molnár Gyöngyi Ice For Me 83,82 1
5. pálya   Sümeg
Hajdú László Karády 85,85 3
6. pálya   Csíkszereda
nem indul
  A középfutamba Kozárd és Nyúl lovasa jutott.

10. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Ilk
Márton Sarolta Ringló  82,07  1
2. pálya   Alsótold
Kontár Gergő Mabrouk Mekka  90,03  4
3. pálya   Ajak
Gyurcsán Róbert Dariusz (Szilaj)  82,74  2
4. pálya   Csíkszentkirály
André Mónika  Mersuch Merengő  90,46  5
5. pálya   Tényő
Vargyas Viktor Kétely  90,57  6
6. pálya   Gyál
Berczi Sándor  Táltos  83,50  3
   A középfutamba Ilk és Ajak lovasa jutott.

11. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Tiszagyenda
Szilágyi Zoltán Egon  85,38  4
2. pálya   Iván
Pálházi Melinda Shagya Janka  86,21  5
3. pálya   Baja
Németh János  My Boy Mennydörgés   80,75  1
4. pálya   Balatonszemes
Kelenfi Norbert Rábaközi Aladin  89,89  6
5. pálya   Máriapócs
Benner János Timpex Amata  82,71  2
6. pálya   Ópusztaszer
Hajdú Jánosné Fokos Margaréta  85,21  3
 

12. Előfutam
    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Súr
Fodor Melinda  Deres   84,67  4
2. pálya   Szentkirály
Balogh Levente Hips Bye Bye   88,87  6
3. pálya   Ágasegyháza
Csiki Árpád  As Little Coco Lena  84,77  5
4. pálya   Gödöllő
Deli Péter János Akitos Nonius 28 (Gátőr)  83,55  3
5. pálya   Győrság
Sárfi Éva Roy  80,62  2
6. pálya   Sepsiszentgyörgy
Bagoly Szabolcs Alkony  80,49  1

 

Az előfutamok első és második helyezettjei jutnak a középdöntőbe.

Továbbjutás a 12 db előfutamból az 5 db középfutamba
1. középfutam 2. középfutam 3. középfutam 4. középfutam 5. középfutam
1.előfutam. - 1.h. 4.előfutam 2.h. 7.előfutam 1.h. 9.előfutam 2.h. 11.előfutam 1.h.
2.előfutam 1.h. 5.előfutam 2.h. 8.előfutam 1.h. 10.előfutam 2.h. 12.előfutam 1.h.
3.előfutam 1.h. 6.előfutam 2.h. 1.előfutam 2.h. 4.előfutam 1.h. 7.előfutam 2.h.
11.előfutam 2.h. 9.előfutam 1.h. 2.előfutam 2.h. 5.előfutam 1.h. 8.előfutam 2.h.
12.előfutam 2.h. 10.előfutam 1.h. 3.előfutam 2.h. 6.előfutam 1.h. X
3x1 helyezett
2x2 helyezett
3x2 helyezett
2x1 helyezett
2x1 helyezett
3x2 helyezett
2x2 helyezett
3x1 helyezett
2x1 helyezett
2x2 helyezett