Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

Elővágta helyszínek, futameredmények [2018]

 


____Sarkadi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Sarkad, 2018. május 1.

____Facebook oldal »
fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
továbbjutó Mezőgyán Mezőgyán Község Önkormányzata
Kovács Réka
Bodza
továbbjutó Biharugra Pápa Attila
Pápa Attila
Balu Gidrán-1 (Írisz)
továbbjutó Vésztő Vésztő Város Önkormányzata
Tóth György
Szászsebes

További nevezett települések: Dévaványa, Doboz, Kondoros, Körösnagyharsány, Kötegyán, Nagyszalonta, Sarkad, Szabadkígyós, Zsadány


____Vajdasági Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Zobnaticiai Előfutama
____Zobnatica, 2018. május 19.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Temerin Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Nagy Arnold
Fantázia
2. Óbecse Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Gulyás Szabolcs
Copra
3. Oromhegyes Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Ördög Alen
Április

További nevezett települések: Ada, Adorján, Bácsfeketehegy, Bajsa, Csóka, Doroszló, Hertelendyfalva, Hódegyháza, Királyhalom, Kishegyes, Magyarkanizsa, Mohol, Pacsér, Péterréve, Szabadka, Székelykeve, Topolya, Torda, Törökkanizsa, Zobnatica

A Kishuszár Vágta döntő futamában Víg Barbara győzedelmeskedett Penny nevű pónijával, így ők jutottak tovább a budapesti versenyre, ahol Bácskossuthfalva települését fogják képviselni.



____Muravidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Lendvai Előfutama
____Lendva, 2018. június 2.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Petesháza Lóbarátok Egyesülete
Horváth József
Korax Roven Zsonglőr
2. Hosszúfalu Lóbarátok Egyesülete
Bíró József
Fox LS
3. Dobronak Lóbarátok Egyesülete
Somi Erik
Rita

További nevezett települések: Domonkosfa, Hodos, Kámaháza, Lendva, Pártosfalva, Szentlászló, Zsitkóc

A szlovén versenyzők kvalifikációs futamát Matej Grebenjak nyerte, így Budapesten ő képviselheti Szlovéniát a Nemzetközi Futamban.



____Ceglédi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Cegléd, 2018. június 10.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Újszilvás Újszilvás Község Önkormányzata
 
Szabó Levente
Bob Herceg Brúnó
2. Helvécia Konfár János
Nagy Krisztofer
Szandró

További nevezett települések: Cegléd, Jakabszállás, Jászkarajenő, Kocsér, Nyársapát, Őcsény, Törtel, Zsadány

A kishuszárok rendkívül kiélezett versenyében Éles Virág ért elsőként célba, így ő és Robika nevű pónija képviselhetik Hernádnémeti települését a budapesti Kishuszár Vágtán.



____Hevesi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Heves, 2018. június 17.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Dunakeszi San Elmo Kft.
Szabó Nikolett
My Colt Medál
2. Heves Heves Város Önkormányzata
Libertényi Péter
My Colt Mordály
3. Kartal Kartali Mezőőr Lovas és Sport Egyesület
Székely Orsolya Krisztina
Monaco

További nevezett települések: Bercel, Bőcs, Füzér, Gesztely, Hernádkak, Ibrány, Kisköre, Lőrinci, Tiszatelek



____Felvidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Dunaszerdahelyi Előfutama
____Dunaszerdahely, 2018. június 23.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Nyékvárkony Nyékvárkony Község Önkormányzata
Schavel Péter
Filou Csinos
2. Somorja Somorja Város Önkormányzata
Egri Árpád
Roven Revolver
3. Negyed Negyed Község Önkormányzata
Fördős Denisa
Mersuch Erosz-P

További nevezett települések: Dunaszerdahely, Érsekújvár, Jóka,  Sopornya, Sőkszelőce, Tallós, Vághosszúfalu, Vágkirályfa

A nemzetközi futam győztese Pavol Horváth lett, így ő képviselheti majd Szlovákiát Budapesten a nemzetek csatájában.



____Velencei Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Velence, 2018. július 1.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Kővágószőlős Kővágószőlős Község Önkormányzata
Bagonyi Gergely
Déva Szándék
2. Tata Mátyás István
Mátyás Edina
Vandus
3. Decs Invenio Kft.
Schvarzenbart József
Luvly Jubly Luca

További nevezett települések: Baja, Bicske, Csákvár, Érsekhalma, Pátka, Tabajd, Velence

A Kishuszár Vágta kvalifikációs versenyében Mórocz Mercédesz diadalmaskodott, Morcos nevű pónijával Orosháza színeiben állnak starthoz a budapesti megmérettetésen.



____Hortobágyi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Hortobágy, 2018. július 7.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas neve ló neve
1. Füzér Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány
Jeles Eszter
Suttogó Galileo
2. Hatvan Média-Hatvan Nonprofit Közhasznú Kft.
Vaka István
Déva Szamba
3. Debrecen Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hajdú László
Lipto

További nevezett települések: Balmazújváros, Döge, Hajdúszoboszló, Hernádkak, Hortobágy, Jakabszállás, Sarkad, Szuhakálló, Tiszafüred

A Kishuszárok mezőnyében Galgovits Réka és Salvatino párosa bizonyult a leggyorsabbnak, így velük is találkozunk Budapesten a szigetszentmiklósiak nagy örömére.



____Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Sepsiszentgyörgyi Előfutama
____Sepsiszentgyörgy, 2018. július 14-15.

____Facebook oldal »



____Tisza-tavi Vágta a Nemzeti Vágta Tiszafüredi Előfutama
____Tiszafüred, 2018. augusztus 4.

____Facebook oldal »



____Borsodi Vágta a Nemzeti Vágta Hernádkak-Belegrádi Előfutama
____Hernádkak-Belegrád, 2018. augusztus 5.

____Facebook oldal »



____Szentlőrinci Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Szentlőrinc, 2018. augusztus 12.

____Facebook oldal »



____Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama
____Gyenesdiás, 2018. augusztus 19.

____Facebook oldal »



____Bakonyi Vágta a Nemzeti Vágta Zirc-Tündérmajori Előfutama
____Zirc-Tündérmajor, 2018. augusztus 20.

____Facebook oldal »



____Hírös Vágta a Nemzeti Vágta Kecskeméti Előfutama
____Kecskemét, 2018. augusztus 25.

____Facebook oldal »



____Kaposvári Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Kaposvár, 2018. augusztus 26.

____Facebook oldal »