Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

FUTAMEREDMÉNYEK [2010]

DÖNTŐ FUTAM ||| KÖZÉPFUTAMOK ||| ELŐFUTAMOK

A 2010-ES NEMZETI VÁGTA GYŐZTESE:






 

település: DEMECSER
nevező: Nyírségi Vágta - Kis Táltos Egyesület
lovas: Gajdos Zsolt
ló: Doru

futamidő: 1.11,09 (pályarekord!)

 

A DÖNTŐ FUTAM TOVÁBBI HELYEZETTJEI:

  helyezés település   lovas
  2. Érsekhalma  Molnár Gyöngyi Malőr
  3. Bordány  Virág András Katyusa
  4. Balatonalmádi  Varga Endre Pöttyös Panna
  5. Komárom  Márkos Albert Lopakodó

 

KÖZÉPFUTAMOK

1. középfutam
  település helyezés
  Zirc 4.
  Érsekhalma (A Bácskai Vágta győztese) 1.
  Abaliget (A Bükkösdi Vágta győztese) 2.
  Agárd 3.
  Mogyoród 5.

futamidő: 1.11,53

Az első középfutamból Érsekhalma lovasa kerül a döntőbe

 

2. középfutam
  település helyezés
  Bácsalmás 2.
  Tényő 5.
  Balatonalmádi 1.
  Budapest - Újbuda 3.
  Cegléd 4.

futamidő: 1.12,75

A második középfutamból Balatonalmádi lovasa kerül a döntőbe

 

3. középfutam
  település helyezés
  Kaposvár 3.
  Nyíregyháza 2.
  Demecser 1.
  Komádi 5.
  Sarkad 4.

futamidő: 1.11,66

A harmadik középfutamból Demecser lovasa kerül a döntőbe

 

4. középfutam
  település helyezés
  Tata 5.
  Gyugy 2.
  Hollókő 3.
  Zamárdi 4.
  Komárom 1.

futamidő: 1.13,02

A negyedik középfutamból Komárom lovasa kerül a döntőbe

 

5. középfutam
  település helyezés
  Bordány 1.
  Mezőgyán 4.
  Szentkirály 3.
  Szigliget 2.

futamidő: 1.11,84

Az ötödik középfutamból Bordány lovasa kerül a döntőbe


 

ELŐFUTAMOK

1. előfutam
  település helyezés
  Nyírbátor 4.
  Csabdi 5.
  Ludas 3.
  Szeged 6.
  Bordány (A Bácsalmási Vágta győztese) 2.
  Zirc 1.
Az első előfutamból Zirc és Bordány lovasai kerülnek a középfutamba

 

2. előfutam
  település helyezés
  Biharugra kiesett
  Bánk 4.
  Dobóruszka 3.
  Bükkösd kiesett
  Tényő (A Kisalföld Vágta győztese) 2.
  Érsekhalma (A Bácskai Vágta győztese) 1.
A második előfutamból Érsekhalma és Tényő lovasai kerülnek a középfutamba

 

3. előfutam
  település helyezés
  Baja 5.
  Abaliget (A Bükkösdi Vágta győztese) 1.
  Balatonalmádi 2.
  Bajai Kistérség 4.
  Révkomárom 3.
  Zsana 6.
A harmadik előfutamból Abaliget és Balatonalmádi lovasai kerülnek a középfutamba

 

4. előfutam
  település helyezés
  Kecskemét kiesett
  Nagyszalonta 3.
  Tata 2.
  Kővágószőlős kiesett
  Mezőgyán 1.
  Zemplén 4.
A negyedik előfutamból Mezőgyán és Tata lovasai kerülnek a középfutamba

 

5. előfutam
  település helyezés
  Nyíregyháza 1.
  Kozárd 4.
  Gyugy (A Balatoni Vágta győztese) 2.
  Kőrösök Vidéke 6.
  Kaposszekcső 5.
  Sepsiszentgyörgy 3.
Az ötödik előfutamból (negyedszerre megimételt start után) Nyíregyháza és Gyugy lovasai kerülnek a középfutamba

 

6. előfutam
  település helyezés
  - -
  Keszü 5.
  Csorna 4.
  Demecser 1.
  Hollókő 2.
  Siófok 3.
A hatodik előfutamból Demecser és Hollókő lovasai kerülnek a középfutamba

 

7. előfutam
  település helyezés
  Hatvan 3
  Hédervár 6
  Bácsalmás 1
  Szentkirály 2
  Lipót 5
  Villány 4
A hetedik előfutamból Bácsalmás és Szentkirály lovasai kerülnek a középfutamba

 

8. előfutam
  település helyezés
  Szigliget (Festetics Futam győztese) 1.
  Vizsoly 4.
  Kelebia 5.
  Felsővály (A Palóc Vágta győztese) kiesett
  Tiszalök 3.
  Kaposvár 2.
A nyolcadik előfutamból Szigliget és Kaposvár lovasai kerülnek a középfutamba

 

9. előfutam
  település helyezés
  Budapest - Terézváros 3.
  Nagybaracska 6.
  Jászberény 5.
  Piliscsaba 4.
  Zamárdi 1.
  Komádi 2.
A kilencedik előfutamból Zamárdi és Komádi lovasai kerülnek a középfutamba

 

10. előfutam
  település helyezés
  Mátranovák 6.
  Sarkad (A Sarkdai Vágta győztese) 2.
  Tát 4.
  Nagykálló 3.
  Ivád 5.
  Komárom 1.
A tizedik előfutamból (megimételt start után) Komárom és Sarkad lovasai kerülnek a középfutamba

 

11. előfutam
  település helyezés
  Budapest - Újbuda 1.
  Agárd 2.
  Beregdaróc 5.
  Szentjobb 4.
  Zabola 6.
  Szentgyörgyvár 3.
A tizenegyedik előfutamból (megimételt start után) Budapest - Újbuda és Agárd lovasai kerülnek a középfutamba

 

12. előfutam
  település helyezés
  Nagykapos 6.
  Pákozd 3.
  Cegléd (Kocséri Vágta győztese) 1.
  Liget 4.
  Mogyoród 2.
  Lébény 5.
A tizenkettedik előfutamból Cegléd és Mogyoród lovasai kerülnek a középfutamba