Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

BENEVEZETT TELEPÜLÉSEK [2012]

A / B / Cs / D / É / F / G / Gy / H / I / K / M / N / Ny / O/ Ó / P / S / Sz / T / Z

Település Település adatai




Alsóörs

Polgármester: Hebling Zsolt
Nyeregben: Vida Márió
Lova: Karolina
Nevező: Funzine- Funzine Média Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 3




Alsótold

Polgármester: Klátyik András
Nyeregben: Vincze Dóra
Lova: Furioso Blokád- 67 Dáriusz
Nevező: Coca-Cola- Coca Cola HBC Magyarország Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 2




Baja

Polgármester: Zsigó Róbert
Nyeregben: Németh János
Lova: My Boy Mennydörgés
Nevező: FUVAR-SPED Kft.
Futam: 6
Startpozíció: 5

Bácskai Vágta a Nemzeti Vágta Bajai Előfutama:
I. helyezett





Bajai Kistérség

Kistérségi vezető: Zsigó Róbert
Nyeregben: Molnár Gyöngyi
Lova: Jessy
Nevező: Molnár- Gumi Bt.
Futam: 2
Startpozíció: 4




Balatonlelle

Polgármester: Kenéz István
Nyeregben: Földes Szabolcs
Lova: Aziz P
Nevező: Balatonlelle-Rádpuszta Csárda és Szabadidő Centrum
Futam: 6
Startpozíció: 1




Balatonszemes

Polgármester: Takács József
Nyeregben: Bálint István
Lova: Igama Di Re
Nevező: ötvenentul.hu- Silver Kiadó Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 4




Bordány

Polgármester: Tanács Gábor
Nyeregben: Vida Csaba
Lova: PM Friderikus
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 4
Startpozíció: 4

Dél-Alföldi Vágta a Nemzeti Vágta Mórahalmi Előfutama:
II.helyezett





Budapest - Ferencváros

Polgármester: Dr. Bácskai János
Nyeregben: Vass Jennifer
Lova: Cordoba
Nevező: Budapest - Ferencváros Önkormányzata
Futam: 8
Startpozíció: 4




Budapest - Zugló

Polgármester: dr. Papcsák Ferenc
Nyeregben: Kelemen János
Lova: Detlef
Nevező:
Futam: 10
Startpozíció: 3




Bugac

Polgármester: Szabó László
Nyeregben: Besze Gábor
Lova: Varázsló Liza
Nevező: Bugac Puszta Kft.
Futam: 7
Startpozíció: 2

Izsáki Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett





Bük

Polgármester: Németh Sándor
Nyeregben: Galavics Gergő
Lova: Vércse
Nevező: Port.hu - PORT Data Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 3




Csabdi

Polgármester: Dr. Tankó Károly
Nyeregben: Szellei Attila
Lova: Kenó
Nevező: Port.hu - PORT Data Kft.
Futam: 2
Startpozíció: 2




Csernáton

Polgármester: Bölöni Dávid
Nyeregben: Ugron Attila
Lova: Villám
Nevező: Csernáton Község Polgármesteri Hivatala
Futam: 9
Startpozíció: 6

Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Előfutama:
II. helyezett





Csetény

Polgármester: Albert Mihály
Nyeregben: Fodor Melinda
Lova: Mani
Nevező: Vörös József
Futam: 5
Startpozíció: 2

Széchenyi Vágta a Nemzeti Vágta Soproni Előfutama:
II. helyezett





Csíkdelne

Polgármester: Ferencz Csaba
Nyeregben: Keresztély Beáta
Lova: Ramses
Nevező: Huszár Sport Klub
Futam: 1
Startpozíció: 3

Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett





Dávod

Polgármester: Hirtenberg János Sándor
Nyeregben: Kontár Gergő
Lova: Mabrouk Mekka
Nevező: Baja Marketing Kft.
Futam: 4
Startpozíció: 3

Bácskai Vágta a Nemzeti Vágta Bajai Előfutama:
II. helyezett





Domonyvölgy

Polgármester: Tantó Csaba
Nyeregben: Mercs József
Lova: Akitos Nonius-28 (Gátőr)
Nevező:
Futam: 8
Startpozíció: 1




Érsekhalma

Polgármester: Horváth Roland
Nyeregben: Vinkó Csaba
Lova: Fokos Margaréta
Nevező: Baja Marketing Kft.
Futam: 1
Startpozíció: 2




Fülöpszállás

Polgármester: Cseh-Szakáll Sándor
Nyeregben: Hatvani Lajos
Lova: Maxim Rambó
Nevező: Royal Sekt Zrt.
Futam: 1
Startpozíció: 1




Gidófalva

Polgármester: Berde József
Nyeregben: Fazakas János Alpár
Lova: Darius
Nevező: Gidófalva Önkormányzata
Futam: 7
Startpozíció: 5

Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Előfutama:
II. helyezett





Gödöllő

Polgármester: dr. Gémesi György
Nyeregben: Oláh Sándor
Lova: Akitos Nonius-57 (Gazsi)
Nevező:
Futam: 2
Startpozíció: 1




Gyenesdiás

Polgármester: Gál Lajos
Nyeregben: Varga Zoltán
Lova: 1815 Ramzes Flört
Nevező: Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata
Futam: 5
Startpozíció: 6




Győr-Gyirmót

Polgármester: Borkai Zsolt
Nyeregben: Horváth András
Lova: Bájos
Nevező: Rodeo Sport Egyesület
Futam: 2
Startpozíció: 3





Győrság

Polgármester: Ferenczi Zsolt
Nyeregben: Sárfi Éva
Lova: Roy
Nevező: Hoffer Security Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 6

Kisalföld Vágta a Nemzeti Vágta Győr- Gyirmóti Előfutama:
II. helyezett





Hatvan

Polgármester: Szabó Zsolt
Nyeregben: Vaka István
Lova: Ciceró
Nevező: Hatvani Lovas Egyesület
Futam: 2
Startpozíció: 5

Tahitótfalui Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II. helyezett






Hédervár

Polgármester: Juhász József
Nyeregben: Baumann Adrienn
Lova: Topáz-Rózsa
Nevező: Hédervár Község Önkormányzata
Futam: 1
Startpozíció: 6

Kisalföld Vágta a Nemzeti Vágta Győr- Gyirmóti Előfutama:
I. helyezett





Ibrány

Polgármester: Berencsi Béla
Nyeregben: Frank Csaba
Lova: Alexa
Nevező: Frank Csaba
Futam: 4
Startpozíció: 6

Nyírségi Vágta a Nemzeti Vágta Nyíregyházi Előfutama:
I.helyezett





Izsa

Polgármester: Domin István
Nyeregben: Udvardi Tamás
Lova: Réka
Nevező: MVM Partner Zrt.
Futam: 10
Startpozíció: 6




Izsák

Polgármester: Mondok József
Nyeregben: Ádám Dávid
Lova: Keselyüstök
Nevező: Royal Sekt Zrt.
Futam: 3
Startpozíció: 3

Izsáki Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II.helyezett





Kaposvár

Polgármester: Szita Károly
Nyeregben: Makár Henrietta
Lova: Báró (e. Dominó)
Nevező: Kecelhegyi Lovassport Közhasznú Egyesület
Futam: 3
Startpozíció: 2




Kapuvár

Polgármester: Hámori György
Nyeregben: Gazdag Daniella
Lova: Bob Herceg Boszorka
Nevező: Gál-Busz, Byhome.hu, Kapuvár Lóbarátok Köre Egyesület
Futam: 11
Startpozíció: 4

Széchenyi Vágta a Nemzeti Vágta Soproni Előfutama:
I. helyezett





Karád

Polgármester: Schádl Szilárd
Nyeregben: Fodor Szabolcs
Lova: Bob Herceg Bene
Nevező: Történelmi Lovastúra Egyesület
Futam: 12
Startpozíció: 5

Balatoni Vágta a Nemzeti Vágta Rádpusztai Előfutama:
I. helyezett





Kecskemét

Polgármester: Dr. Zombor Gábor
Nyeregben: Lendvai Róbert
Lova: Adorján
Nevező: Saubermacher- Magyarország Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 1




Keszthely

Polgármester: Ruzsics Ferenc
Nyeregben: Fodor Szilvia
Lova: Tiffany Héra
Nevező: Keszthely Város Önkormányzata
Futam: 6
Startpozíció: 6

Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama:
II.helyezett





Kocsér

Polgármester: Bodnár András
Nyeregben: Tóbiás Károly
Lova: Ritmus (Déva Gidrán I-31)
Nevező: Kocséri Verseny- és Szabadidős Lovas Egyesület
Futam: 1
Startpozíció: 5




Komárom

Polgármester: Dr. Molnár Attila
Nyeregben: Márkos Albert
Lova: My Colt-Rosinante
Nevező: Magyar Lovas Színház Komárom Egyesület
Futam: 2
Startpozíció: 6

Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama:
I. helyezett





Kovácsszénája

Polgármester: Novák Péter
Nyeregben: Berkesi Zsófia Szonja
Lova: Rábaközi Aladin
Nevező: AVKKF Baranya Megyei Vállalkozói Központ
Futam: 12
Startpozíció: 6




Kozárd

Polgármester: dr. Hajasné Banos Márta
Nyeregben: Hajdú László
Lova: Vándor
Nevező: Euragro Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 1




Kötegyán

Polgármester: Nemes János
Nyeregben: Németh Norbert
Lova: Cess Bar Forever
Nevező: ifj. Szabó Sándor
Futam: 4
Startpozíció: 1

Sarkadi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II.helyezett





Kővágószőlős

Polgármester: Sándor Tibor
Nyeregben: Kelenfi Norbert
Lova: Káder Tokió
Nevező: Kővágószőlős Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 5

Szentlőrinci Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II.helyezett





Magyarhertelend

Polgármester: Kovács Gyula
Nyeregben: Novákovics Vera
Lova: Csillag
Nevező: Coca-Cola - Coca Cola HBC Magyarország Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 5




Mezőgyán

Polgármester: Zsoldos Zoltán
Nyeregben: Marik Máté
Lova: Granada
Nevező: Mezőgyán Önkormányzata
Futam: 8
Startpozíció: 6

Palóc Vágta a Nemzeti Vágta Kozárdi Előfutama:
II. helyezett





Mórahalmi Kistérség

Kistérségi vezető: Nógrádi Zoltán
Nyeregben: Virág András
Lova: Bella Ásotthalmi
Nevező: Mórahalom Városi Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 5




Mórahalom

Polgármester: Nógrádi Zoltán
Nyeregben: Ungvári András
Lova: Remény
Nevező: Mórahalom Városi Önkormányzat
Futam: 1
Startpozíció: 1

Dél-Alföldi Vágta a Nemzeti Vágta Mórahalmi Előfutama:
I. helyezett





Nagybajom

Polgármester: Czeferner Józsefné
Nyeregben: Tóthné Csala Adrienn
Lova: Titok
Nevező: Európa- Pék Kft.
Futam: 6
Startpozíció: 3




Nyársapát

Polgármester: Kis Miklós
Nyeregben: Kövesdy Zsolt
Lova: Torda
Nevező: Nyársapáti Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 6

Kocséri Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett





Nyíregyháza

Polgármester: dr. Kovács Ferenc
Nyeregben: Gajdos Zsolt
Lova: Mentol
Nevező: Ambrózia Plusz Szolgáltató Kft.
Futam: 8
Startpozíció: 3




Okány

Polgármester: Fekete Zoltán
Nyeregben: Takács Andrea
Lova: Chocolate
Nevező: Sarkad Város Önkormányzata
Futam: 9
Startpozíció: 4




Orfű

Polgármester: Füziné Kajdy Zita
Nyeregben: Versegi Hajnalka
Lova: Apacs
Nevező: Fidelio - Fidelio Média Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 3




Ópusztaszer

Polgármester: Makra József
Nyeregben: Lövei Nándor
Lova: Gálos Madocsa Gréta
Nevező: Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark
Futam: 9
Startpozíció: 1

Ópusztaszeri Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I.helyezett





Pusztaszer

Polgármester: Máté Gábor
Nyeregben: Cseppentő Zsombor
Lova: Tekes
Nevező: Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark
Futam: 10
Startpozíció: 5




Sarkad

Polgármester: Bende Róbert
Nyeregben: Ifj. Tamás Ferenc
Lova: Titán
Nevező: Sarkad Város Önkormányzata
Futam: 4
Startpozíció: 1

Sarkadi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I.helyezett





Sepsiszentgyörgy

Polgármester: Antal Árpád András
Nyeregben: Tóth Barna
Lova: Vezér
Nevező: Sepsiszentgyörgy Önkormányzata
Futam: 5
Startpozíció: 4




Soltszentimre

Polgármester: Nagy István
Nyeregben: Péntek Edina
Lova: Dáriusz
Nevező: Royal Sekt Zrt.
Futam: 10
Startpozíció: 1




Sopron

Polgármester: dr. Fodor Tamás
Nyeregben: Erőss Péter
Lova: Panka
Nevező: Interamg Produkció Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 1




Sümeg

Polgármester: Rátosi Ferenc
Nyeregben: Schwarzenbart József
Lova: Tudor
Nevező: Szabad Föld
Futam: 4
Startpozíció: 2




Szabadszállás

Polgármester: dr. Báldi Zoltán
Nyeregben: Ihász András
Lova: Dáma
Nevező:
Futam: 6
Startpozíció: 2




Szentgál

Polgármester: Istvánfalvi Sándor
Nyeregben: Májer István
Lova: Kenéz (Ozora Gyarló)
Nevező: Szentgáli TTTE
Futam: 7
Startpozíció: 1

Balatoni Vágta a Nemzeti Vágta Rádpusztai Előfutama:
II. helyezett





Szentkirály

Polgármester: Szabó Gellért
Nyeregben: Balogh Levente
Lova: Cheyen
Nevező: Szentkirályi Ásványvíz Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 5




Szentlőrinc

Polgármester: Dr. Győrvári Márk
Nyeregben: Arató Barna
Lova: Mabrouk Puntó
Nevező: Agro Bükkösd Kft.
Futam: 2
Startpozíció: 11

Szentlőrinci Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett





Szilaspogony

Polgármester: Nagy György
Nyeregben: Eszenyi Róbert
Lova: Marcos (Melcolm)
Nevező: Komputerv Bt.
Futam: 7
Startpozíció: 3

Palóc Vágta a Nemzeti Vágta Kozárdi Előfutama:
I. helyezett





Szilvásszentmárton

Polgármester: Lengyel Gábor
Nyeregben: Rostási Klaudia
Lova: Zsombor
Nevező: Szilvásszentmárton Község
Futam: 6
Startpozíció: 4

Kaposvári Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II. helyezett





Szilvásvárad

Polgármester: Szaniszló László
Nyeregben: Hajas Orsolya
Lova: Siglavy Bagdady Gidran- 6 Serpa
Nevező: Port.hu - PORT Data Kft.
Futam: 8
Startpozíció: 2




Tapsony

Polgármester: Fábos István
Nyeregben: Bán Dóra
Lova: Kalevala
Nevező: Tapsony Községi Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 4

Kaposvári Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett





Tata

Polgármester: Michl József
Nyeregben: Mátyás Edina Daniella
Lova: Káder Blanka
Nevező: Mátyás István
Futam: 11
Startpozíció: 6




Tiszaalpár

Polgármester: Dr. Vancsura István
Nyeregben: Winkler Zsolt
Lova: Zsargon
Nevező: Tiszaalpári Lovas Sport Egyesület
Futam: 11
Startpozíció: 5

Kocséri Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
II.helyezett





Tiszabezdéd

Polgármester: Daku Attila
Nyeregben: Harman Norbert
Lova: Tábornok
Nevező: Tiszabezdédi Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 3

Nyírségi Vágta a Nemzeti Vágta Nyíregyházi Előfutama:
II. helyezett





Topolya

Polgármester: Kókai Mernyák Melinda
Nyeregben: Koczor József
Lova: Hajnal
Nevező: MVM Partner Zrt.
Futam: 7
Startpozíció: 4




Zabola

Polgármester: Ádám Attila Péter
Nyeregben: Somogyi József
Lova: Mimi
Nevező: Haszon magazin- Haszon Lapkiadó Kft.
Futam: 9
Startpozíció: 2




Zamárdi

Polgármester: Csákovics Gyula
Nyeregben: Fodor Ákos
Lova: Táltos
Nevező: Panda Kft.
Futam: 4
Startpozíció: 3

Tahitótfalui Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama:
I. helyezett