Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

BENEVEZETT TELEPÜLÉSEK [2011]

A / B / Cs / D / E / É / F / G / Gy / H / I / K / L / M / N / Ny / O / P / S / Sz / T / V / Z / Zs

Település Település adatai




Akasztó

Polgármester: Suhajda Antal
Nyeregben: Vajda Csaba
Lova: Svejk
Nevező: Kastély Attila
Futam: 5
Startpozíció: 1




Almáskeresztúr

Polgármester: Kuba Károly Antal
Nyeregben: Budinszki Barbara
Lova: Nama
Nevező: Almáskeresztúr Község Önkormányzata
Futam: 8
Startpozíció: 6




Ágasegyháza

Polgármester: Füredi János
Nyeregben: Horváth László
Lova: Cinike
Nevező: Ágasegyháza Község Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 3




Baja

Polgármester: Zsigó Róbert
Nyeregben: Németh János
Lova: Lady Quickstep
Nevező: Fuvar-Sped Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 3




Bajai Kistérség

Kistérségi vezető: Pozsgainé Juhász Ildikó
Nyeregben: Molnár Gyöngyi
Lova: Malőr
Nevező: Molnár Gumi Bt.
Futam: 10
Startpozíció: 4




Beregdaróc

Polgármester: Dr. Révész Ferencné
Nyeregben: Schiller Péter
Lova: Feledés
Nevező: Expressz
Futam: 4
Startpozíció: 2




Bordány

Polgármester: Tanács Gábor
Nyeregben: Virág András
Lova: Katyusa
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 9
Startpozíció: 1




Bőny

Polgármester: Dr. Muraközi László
Nyeregben: Baumann Adrienn
Lova: Topáz Rózsa
Nevező: Rodeo Sportegyesület
Futam: 2
Startpozíció: 6




Budapest I. kerület – Budavár

Polgármester: Dr. Nagy Gábor Tamás
Nyeregben: Kelemen János
Lova: Vidocq
Nevező: CBA
Futam: 7
Startpozíció: 1




Budapest IX. kerület – Ferencváros

Polgármester: Dr. Bácskai János
Nyeregben: Horváth András
Lova: Pirula
Nevező: Budapest IX. kerület – Ferencváros Önkormányzata
Futam: 4
Startpozíció: 1




Budapest X. kerület – Kőbánya

Polgármester: Kovács Róbert
Nyeregben: Kerling Péter
Lova: Lopakodó
Nevező: Dreher Sörgyárak
Futam: 12
Startpozíció: 4




Budapest XI. kerület – Újbuda

Polgármester: Hoffmann Tamás
Nyeregben: Fodor Szabolcs
Lova: Rudolf
Nevező: Budapest XI. kerület – Újbuda Önkormányzata
Futam: 3
Startpozíció: 1




Budapest XIV. kerület – Zugló

Polgármester: Papcsák Ferenc
Nyeregben: Lövei Nándor
Lova: Gyurka
Nevező: Budapest XIV. kerület – Zugló Önkormányzata
Futam: 7
Startpozíció: 2




Budapest XVIII. Kerület – Pestszentlőrinc, Pestszentimre

Polgármester: Ughy Attila
Nyeregben: Schwarzenbart József
Lova: Ippon
Nevező: Lázár Lovaspark
Futam: 4
Startpozíció: 4




Bükkösd

Polgármester: Budai Zsolt
Nyeregben: Arató Barna
Lova: Angel
Nevező: Agro Bükkösd Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 2




Csabdi

Polgármester: Dr. Tankó Károly
Nyeregben: Csobán Antal
Lova: Nevető
Nevező: Port.hu
Futam: 9
Startpozíció: 6




Csaroda

Polgármester: Király Béla István
Nyeregben: Bihari Alexandra
Lova: Subám
Nevező: Ambrózia Plusz Szolgáltató Kft.
Futam: 6
Startpozíció: 6




Csesznek

Polgármester: Trieblné Stanka Renáta
Nyeregben: Somogyi József
Lova: Tasman
Nevező: Lovasok.hu
Futam: 2
Startpozíció: 1




Demecser

Polgármester: Kiss Gyula
Nyeregben: Gajdos Zsolt
Lova: Brokát
Nevező: Kis Táltos Egyesület
Futam: 6
Startpozíció: 5




Domonyvölgy

Polgármester: Tantó Csaba
Nyeregben:
Lova:
Nevező: Lázár Lovaspark
Futam: 7
Startpozíció: 4




Dunakiliti

Polgármester: Szokoli Sándor
Nyeregben: Barbara Zsilkova
Lova: Bonaqua
Nevező: Makay Kereskedelmi Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 4




Eger

Polgármester: Habis László
Nyeregben: Németh Jakab
Lova: North Star Napoleon
Nevező: Port.hu
Futam: 2
Startpozíció: 4




Esztergom

Polgármester: Tétényi Éva
Nyeregben: Dömötör Ferenc
Lova: Káplár
Nevező: Nagy József Szabolcs
Futam: 4
Startpozíció: 3




Érsekhalma

Polgármester: Horváth Roland
Nyeregben: Kulisity Rita
Lova: Monday
Nevező: Érsekhalma Község Önkormányzata
Futam: 4
Startpozíció: 6




Foktő

Polgármester: Dr. Jakab Ferenc
Nyeregben: Kozó János
Lova: Albarán
Nevező: Hunga-Tech Szigeteléstechnikai
_______ Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Futam: 10
Startpozíció: 2




Gödöllő

Polgármester: Dr. Gémesi György
Nyeregben: Máté-Tóth Luca
Lova: Profit
Nevező: Lázár Lovaspark
Futam: 10
Startpozíció: 6





Győrszemere

Polgármester: Horváth Gyula
Nyeregben: Szabó Cecília
Lova: Rachel
Nevező: Lovasvilág Kft.
Futam: 1
Startpozíció: 3




Gyula

Polgármester: Dr. Görgényi Ernő
Nyeregben: Dömötör András
Lova: Fáradhatatlan
Nevező: Leel-Őssy Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 6




Hédervár

Polgármester: Juhász József
Nyeregben: Pap Kornél
Lova: Tokió
Nevező: Pap Kornél
Futam: 6
Startpozíció: 1




Hévíz

Polgármester: Papp Gábor
Nyeregben: Zerényi Luca
Lova: Csaba Királyfi
Nevező: Hévíz Város Polgármesteri Hivatala
Futam: 8
Startpozíció: 4




Homokháti Kistérség

Társulási tanács elnöke: Nógrádi Zoltán
Nyeregben: Szendrei-Balogh Ágnes
Lova: Auenwüste
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 7
Startpozíció: 6




Illyefalva

Polgármester: Fodor Imre
Nyeregben: Filep Marót Levente
Lova: Hasszan
Nevező: Illyefalva Önkormányzata
Futam: 12
Startpozíció: 5




Ivád

Polgármester: Ivády Gábor
Nyeregben: Krivinger Krisztián
Lova: Enikő
Nevező: Expressz
Futam: 5
Startpozíció: 3




Izsák

Polgármester: Mondok József
Nyeregben: Bokori Tamás
Lova: Diamond Rila
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 10
Startpozíció: 5




Kaposvár

Polgármester: Szita Károly
Nyeregben: Csala Adrienn
Lova: Tiszavirág
Nevező: Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Futam: 7
Startpozíció: 3




Karád

Polgármester: Baranyai Károlyné
Nyeregben: Benkő Pál
Lova: Gordius
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 8
Startpozíció: 1




Karos

Polgármester: Kulcsár Nándor Zoltán
Nyeregben: Seregély Ferenc
Lova: Ahmar
Nevező: Coca-Cola
Futam: 9
Startpozíció: 3




Kálnok

Polgármester: Silviu Ioachim
Nyeregben: Bihari Béla
Lova: Negra
Nevező: Sc. Gnome Design SRL
Futam: 3
Startpozíció: 5




Kecskemét

Polgármester: Dr. Zombor Gábor
Nyeregben: Fodor Ágos
Lova: Kagán
Nevező: Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Futam: 5
Startpozíció: 6




Komárom

Polgármester: Dr. Molnár Attila
Nyeregben: Márkos Albert
Lova: Merkúció
Nevező: Magyar Lovas Színház Egyesület
Futam: 5
Startpozíció: 4




Kovácsszénája

Polgármester: Novák Péter
Nyeregben: Gergely Tekla
Lova: Mambo Dancer
Nevező: Kovácsszénája Község Önkormányzata
Futam: 1
Startpozíció: 5




Kozárd

Polgármester: Dr. Hajasné Banos Márta
Nyeregben: Csiki Roland
Lova: Sajó
Nevező: PET Hungária
Futam: 7
Startpozíció: 5




Kunágota

Polgármester: Pápai Zoltán
Nyeregben: Tamás Ferenc
Lova: Titán
Nevező: Gyula Remetefarm
Futam: 9
Startpozíció: 5




Lébény

Polgármester: Kovács Gábor
Nyeregben:
Lova:
Nevező: otvenentul.hu
Futam: 12
Startpozíció: 1




Ludas

Polgármester: Öllei Mihályné
Nyeregben: Telkes Ferenc
Lova: Tétény
Nevező: Molnár Gumi Bt.
Futam: 12
Startpozíció: 2




Maglóca

Polgármester: Blága Tibor
Nyeregben: Lendvai Róbert
Lova: Glóbusz
Nevező: Horváth István
Futam: 11
Startpozíció: 1




Mágocs

Polgármester: Hőnig Mária
Nyeregben: Kontár Gergő
Lova: Puntó
Nevező: Agro Bükkösd Kft.
Futam: 2
Startpozíció: 2




Nagykőrös

Polgármester: Dr. Czira Szabolcs
Nyeregben: dr. Ferenczy Balázs
Lova: Leonidas
Nevező: Funzine
Futam: 8
Startpozíció: 3




Nyírbátor

Polgármester: Balla Jánosné
Nyeregben: Bálint István
Lova: Okosság
Nevező: Termo-Totál Kft.
Futam: 9
Startpozíció: 4




Nyíregyháza

Polgármester: Dr. Kovács Ferenc
Nyeregben: Suták Csenge
Lova: Csajhos
Nevező: Suták János egyéni vállalkozó
Futam: 11
Startpozíció: 5




Orosháza

Polgármester: Dr. Dancsó József
Nyeregben: Szilágyi Zoltán
Lova: Kreccs
Nevező: Betlehem Gábor
Futam: 12
Startpozíció: 3




Paks

Polgármester: Hajdú János
Nyeregben: Tóbiás Károly
Lova: Need For Speed
Nevező: MVM Paksi Atomerőmű
Futam: 10
Startpozíció: 3




Sarkad

Polgármester: Bende Róbert
Nyeregben: Dömötör László
Lova: Golden Sun
Nevező: Sarkad Város Önkormányzata
Futam: 2
Startpozíció: 5




Sárbogárd

Polgármester: Dr. Sükösd Tamás
Nyeregben: Iván Viktor
Lova: Neardown Knight
Nevező: Telivér Farm Kft.
Futam: 1
Startpozíció: 4




Sepsiszentgyörgy

Polgármester: Antal Árpád András
Nyeregben: Bagoly Szabolcs
Lova: Samir
Nevező: Sepsiszentgyörgy Önkormányzata
Futam: 1
Startpozíció: 1




Siófok

Polgármester: Dr. Balázs Árpád
Nyeregben: Fodor Melinda
Lova: Jolly Good
Nevező: Coca-Cola
Futam: 9
Startpozíció: 2




Szeged

Polgármester: Botka László
Nyeregben: Kovács Zoltán
Lova: Kormányos
Nevező: M és Társa Szabadidő és Sportegyesület
Futam: 6
Startpozíció: 2




Szekszárd

Polgármester: Horváth István
Nyeregben: Tímár Zsuzsa
Lova: Apple Stone
Nevező: Telivér Farm Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 4




Szentkirály

Polgármester: Szabó Gellért
Nyeregben:
Lova:
Nevező: Szentkirályi Ásványvíz
Futam: 8
Startpozíció: 2




Székelyudvarhely

Polgármester: Bunta Levente Zoltán
Nyeregben: Ambrus Szabolcs
Lova: Flamingó
Nevező: Székelyudvarhely Megyei Jogú Város
Futam: 1
Startpozíció: 6




Szigetvár

Polgármester: Kolovics János
Nyeregben: ifj. Czike Zoltán
Lova: Le Songeur
Nevező: Czike Zoltán
Futam: 10
Startpozíció: 1




Szigliget

Polgármester: Balassa Balázs
Nyeregben: Orbay Csaba
Lova: Titok
Nevező: Szigliget Község Önkormányzata
Futam: 11
Startpozíció: 2




Sződliget

Polgármester: Juhász Béla
Nyeregben: Rácz András
Lova: Lauda
Nevező: Sződligeti Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 5




Tata

Polgármester: Michl József
Nyeregben: Horváth Edina Daniella
Lova: Káder Blanka
Nevező: Port.hu
Futam: 5
Startpozíció: 2




Tát

Polgármester: Szenes Lajos
Nyeregben: Németh Gábor
Lova: Próféta
Nevező: Németh Gábor
Futam: 8
Startpozíció: 5




Tiszabercel

Polgármester: Szántó Zsolt
Nyeregben: Molnár Attila
Lova: Ozora
Nevező: NYIKE
Futam: 5
Startpozíció: 5




Törtel

Polgármester: Godó János
Nyeregben: Hangácsi István
Lova: Young Ambition
Nevező: Kövesdy István
Futam: 3
Startpozíció: 3




Verőce

Polgármester: Bethlen Farkas
Nyeregben: Bányai Rita
Lova: Corona Bin
Nevező: Korona SE
Futam: 6
Startpozíció: 4




Zabola

Polgármester: Ádám Attila Péter
Nyeregben:
Lova:
Nevező: Haszon Magazin
Futam: 3
Startpozíció: 6




Zalaszentgrót

Polgármester: Baracskai József
Nyeregben:
Lova:
Nevező: Coca-Cola
Futam: 1
Startpozíció: 2




Zsana

Polgármester: Visnyei Miklós
Nyeregben: Böröczi Benő
Lova: Hóka
Nevező: Zsana Község Önkormányzata
Futam: 11
Startpozíció: 6




Zsögöd

Polgármester: Ráduly Róbert Kálmán
Nyeregben:
Lova:
Nevező: Modok Eszter
Futam: 6
Startpozíció: 3