Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

BENEVEZETT TELEPÜLÉSEK [2010]

A / B / C / Cs / D / É / F / Gy / H / I / J / K / L / M / N / Ny / P / R / S / Sz / T / V / Z / Zs

Település Település adatai




Abaliget

Polgármester: Kisfali János
Nyeregben: Gergely Tekla (A Bükkösdi Vágta győztese)
Lova: Mambo Dancer
Nevező: Agro Bükkösd Kft. /Bükkösdi Vága/
Futam: 3
Startpozíció: 2




Agárd

Polgármester: Tóth István
Nyeregben: Dobrovitz Balázs
Lova: Tisana
Nevező: Agárdi Pálinkafőzde Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 2



 

Bácsalmás


Polgármester: Zalántai Endre
Nyeregben: Bakos Szilvia
Lova: Neardown Knight
Nevező: Bácsalmási Agráripari ZRt.
Futam: 7
Startpozíció: 3



 

Baja


Polgármester: Dr. Révfy Zoltán
Nyeregben: Németh János
Lova: FBI (Fülöp)
Nevező: Orange Ways
Futam: 3
Startpozíció: 1



 

Bajai Kistérség


Polgármester: Dr. Révfy Zoltán (Baja)
Nyeregben: Kulisity Rita (A Bácskai Vágta győztese)
Lova: Nama
Nevező: Baja Marketing Kft. /Bácskai Vágta/
Futam: 3
Startpozíció: 4



 

Balatonalmádi


Polgármester: Keszey János
Nyeregben: Varga Endre
Lova: Pöttyös Panna
Nevező: SQ Invest Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 3

 


Bánk

Polgármester: Ivanics András
Nyeregben: Németh Gábor
Lova: Aragon
Nevező: Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 2

 



Beregdaróc


Polgármester: Dr. Révész Ferencné
Nyeregben: Suták János
Lova: Parázs-ló
Nevező: Pesti Est /Est Media Group Kft./
Futam: 11
Startpozíció: 3

 


Biharugra

Polgármester: Vígh Ilona
Nyeregben: Bereczki Zsolt
Lova: Eliza
Nevező: Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 1

 


Bordány

Polgármester: Balogh Ferenc
Nyeregben: Virág András (A Bácsalmási Vágta győztese)
Lova: Katyusa
Nevező: Bácsalmási Bácska Sport és Ifjúsági Közhasznú Egyesület /Bácsalmási Vágta/
Futam: 1
Startpozíció: 5

 


Budapest VI. kerület - Terézváros

Polgármester: Verók István
Nyeregben: Csobán Antal
Lova: Nevető
Nevező: Pécsi Direkt Kft.
Futam: 9
Startpozíció: 1

 


Budapest XI. kerület - Újbuda

Polgármester: Molnár Gyula
Nyeregben: Fodor Szabolcs
Lova: Taksony
Nevező: Önkormányzat
Futam: 11
Startpozíció: 1



 

Bükkösd


Polgármester: Budai Zsolt
Nyeregben: Arató Barna
Lova: Punto
Nevező: Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 4




Cegléd

Polgármester: Földi László
Nyeregben: Kövesdy István (A Kocséri Vágta győztese)
Lova: Vincent
Nevező: /Kocséri Vágta/
Futam: 12
Startpozíció: 3




Csabdi

Polgármester: Huszárovics Antal
Nyeregben: Garai Gábor
Lova: Kona
Nevező: PORT Data Kft.
Futam: 1
Startpozíció: 2




Csorna

Polgármester: Dr. Turi György
Nyeregben: Gombár Attila (A Széchenyi Vágta győztese)
Lova: Gólyabál
Nevező: Széchenyi Vágta
Futam: 6 Startpozíció: 3




Demecser

Polgármester: Kiss Gyula
Nyeregben: Gajdos Zsolt (A Nyírségi Vágta győztese)
Lova: Doru
Nevező: Kis Táltos Egyesület /Nyírségi Vágta/
Futam: 6
Startpozíció: 4

 


Dobóruszka

Polgármester: Lakatos László
Nyeregben: Kaczor József
Lova: Dolli
Nevező: Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 3

 


Érsekhalma

Polgármester: Horváth Roland
Nyeregben: Molnár Gyöngyi
Lova: Malőr
Nevező: Molnár-Gumi Bt.
Futam: 2
Startpozíció: 6

 


Felsővály

Polgármester: Herényi Karol
Nyeregben: Vasas József (A Palóc Vágta győztese)
Lova: Aramisz
Nevező: Mátranovák Község Önkormányzata /Palóc Vágta/
Futam: 8
Startpozíció: 4




Gyugy

Polgármester: Jelenka György
Nyeregben: Fodor Melinda
Lova: Lauda
Nevező: Balatoni Vágta
Futam: 5
Startpozíció: 3



 

Hatvan


Polgármester: Érsek Zsolt
Nyeregben: Vaka István
Lova: Billog
Nevező: Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 1

 


Hédervár

Polgármester: Juhász József
Nyeregben: Baumann Adrienn
Lova: Alessio
Nevező: Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 2



 

Hollókő


Polgármester: Szabó Csaba
Nyeregben: Gyetkó Szilvia
Lova: Flying Diva
Nevező: Funzine Média Kft.
Futam: 6
Startpozíció: 5



 

Ivád


Polgármester: Ivády Gábor
Nyeregben: Gyenes Lajos
Lova: Futár
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 5



 

Jászberény


Polgármester: Gedei József
Nyeregben: Molnár Levente
Lova: Gossamer Gotti
Nevező: Kasza Lajos
Futam: 9
Startpozíció: 3




Kaposszekcső

Polgármester: Csapó Gyuláné
Nyeregben: Kalamár József
Lova: Öcsi
Nevező: Pet-Hungária Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 5




Kaposvár

Polgármester: Szita Károly
Nyeregben: Schneider Márton
Lova: Madrid
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 6




Kecskemét

Polgármester: Dr. Zombor Gábor
Nyeregben: Kerling Péter
Lova: Helénium
Nevező: Univer Product Zrt.
Futam: 4
Startpozíció: 1

 


Kelebia

Polgármester: Maczkó József
Nyeregben: Hegyi Attila
Lova: Rozika
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 3




Keszü

Polgármester: Antal Tamás
Nyeregben: Tankó József
Lova: Bodzavirág
Géniusz Nevező: Önkormányzat
Futam: 6
Startpozíció: 2




Komádi

Polgármester: Pénzes László
Nyeregben: Bere Ibolya
Lova: Magic Cat
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 6



 

Komárom


Polgármester: Zatykó János
Nyeregben: Márkos Albert
Lova: Lopakodó
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 6

 


Kozárd

Polgármester: Dr. Hajasné Banos Márta
Nyeregben: Pőcze Norbert
Lova: Lecsó
Nevező: Pet-Hungária Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 2




Körösök Vidéke

Polgármester: Várfi András
Nyeregben: Szarka Zsolt
Lova: Az Úr
Nevező: Haszon Lapkiadó Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 4

 


Kővágószőlős

Polgármester: Sándor Tibor
Nyeregben: Kelenfi Norbert
Lova: Angel
Nevező: Pécsi Sörfőzde Zrt.
Futam: 4
Startpozíció: 4



 

Lébény


Polgármester: Kovács Gábor
Nyeregben: Schiller Péter
Lova: Fokos Főhős
Nevező: ötvenentúl.hu / Silver Kiadó Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 6




Liget

Polgármester: Vargáné Szabó Gabriella
Nyeregben: Schwarcenbart József
Lova: Ipon
Nevező: ClassFM
Futam: 12
Startpozíció: 4




Lipót

Polgármester: Tóth József Péter
Nyeregben: Tóth Péter
Lova: Rivaldafény
Nevező: Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 5




Ludas

Polgármester: Aladics Tibor
Nyeregben: Telkes Ferenc
Lova: Tétény
Nevező: Ludasi Helyi Közösség
Futam: 1
Startpozíció: 3




Mátranovák

Polgármester: Földi Gyula
Nyeregben: Pál Tamás
Lova: Lehetőség
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 1

 


Mezőgyán

Polgármester: Zsoldos Zoltán
Nyeregben: Marik Máté
Lova: Tionella
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 5



 

Mogyoród


Polgármester: Babicz László
Nyeregben: Fodor Szilvia
Lova: Guba
Nevező: No-be Sweet Bt.
Futam: 12
Startpozíció: 5

 


Nagybaracska

Polgármester: Király Sándor
Nyeregben: Kozó János
Lova: Ahmar
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 2

 


Nagykálló

Polgármester: Juhász Zoltán
Nyeregben: Magera Csaba
Lova: Subám
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 4




Nagykapos

Polgármester: Petrikán Péter
Nyeregben: Krivinger Krisztián
Lova: Aida
Nevező: Önkormányzat
Futam: 12
Startpozíció: 1




Nagyszalonta

Polgármester: Török László
Nyeregben: Bántó Attila
Lova: Száró
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 2

 


Nyírbátor

Polgármester: Balla Jánosné
Nyeregben: Bálint István
Lova: Ozora
Nevező: Önkormányzat
Futam: 1
Startpozíció: 1




Nyíregyháza

Polgármester: Csabai Lászlóné
Nyeregben: Suták Csenge
Lova: Csajhos
Nevező: Önkormányzat
Futam: 5
Startpozíció: 1

 


Pákozd

Polgármester: Takács János
Nyeregben: Zárug Gyula
Lova: Prominens
Nevező: Heti Válasz Kiadó Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 2

 


Piliscsaba

Polgármester: Dr. Solti Gábor
Nyeregben: Németh Jakab
Lova: Vendég
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 4




Révkomárom

Polgármester: MUDr. Bastrnák Tibor
Nyeregben: Budinszky Barbara
Lova: Merkúció
Nevező: PORT Data Kft.
Futam: 3
Startpozíció: 5

 


Sarkad

Polgármester: Tóth Imre
Nyeregben: Horpácsi Bernadett (A Sarkadi Vágta győztese)
Lova: Goldensun
Nevező: Sarkad Város Önkormányzata /Sarkadi Vágta/
Futam: 10
Startpozíció: 2

 


Sepsiszentgyörgy

Polgármester: Antal Árpád András
Nyeregben: Szabó György
Lova: Koronafürt
Nevező: Budapest IX. kerület - Ferencváros Önkormányzata
Futam: 5
Startpozíció: 6

 


Siófok

Polgármester: Dr. Balázs Árpád
Nyeregben: Molnár Diána
Lova: Skygirl
Nevező: Sió-Eckes Kft.
Futam: 6
Startpozíció: 6




Szeged

Polgármester: Dr. Botka László
Nyeregben: Tímár Zsuzsanna
Lova: Gordiusz
Nevező: Szegedi Városkép Kft.
Futam: 1
Startpozíció: 4

 


Szentgyörgyvár

Polgármester: Ádovics István
Nyeregben: Szabó Tamás
Lova: Graciosa
Nevező: Önkormányzat
Futam: 11
Startpozíció: 6




Szentjobb

Polgármester: Zatykó István
Nyeregben: Zatykó Jácint
Lova: Vestal
Nevező: Szentjobbi Huszár Hagyományőrző Egyesület
Futam: 11
Startpozíció: 4




Szentkirály

Polgármester: Szabó Gellért
Nyeregben: Nagy Orsolya
Lova: Zara Luna
Nevező: Szentkirályi Ásványvíz Kft.
Futam: 7
Startpozíció: 4




Szigliget

Polgármester: Balassa Balázs
Nyeregben: Benkő Pál (A Festetics Futam győztese)
Lova: Iowa
Nevező: Festetics Futam
Futam: 8
Startpozíció: 1

 


Tát

Polgármester: Szenes Lajos
Nyeregben: Németh Gábor
Lova: Melani
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 3




Tata

Polgármester: Michl József
Nyeregben: Horváth Edina
Lova: Káder Blanka
Nevező: PORT Data Kft.
Futam: 4
Startpozíció: 3




Tényő

Polgármester: Varga Gábor
Nyeregben: Hajba Krisztián (A Kisalföld Vágta győztese)
Lova: Pirula
Nevező: Kisalföld Vágta
Futam: 2
Startpozíció: 5

 


Tiszalök

Polgármester: Gömze Sándor
Nyeregben: Szellei Attila
Lova: Brokát
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 5

 


Villány

Polgármester: Takáts Gyula
Nyeregben: Pap Kornél
Lova: Tokio
Nevező: Pécsi Direkt Kft.
Futam: 7
Startpozíció: 6




Vizsoly

Polgármester: Bihi Miklós
Nyeregben: Jámvári József
Lova: Rómeó
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 2

 


Zabola

Polgármester: Ádám Attila Péter
Nyeregben: Szőke Zsuzsanna
Lova: Bella Donna
Nevező: Haszon Magazin
Futam: 11
Startpozíció: 5

 


Zamárdi

Polgármester: Csákovics Gyula
Nyeregben: Fodor Ákos
Lova: Nikita
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 5

 


Zemplén

Polgármester: Mária Tuchyňová
Nyeregben: Schiller Kitti
Lova: Fokos Rubin
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 6




Zirc

Polgármester: Ottó Péter
Nyeregben: Somogyi József
Lova: Tasman
Nevező: Lovasok.hu
Futam: 1
Startpozíció: 6




Zsana

Polgármester: Visnyei Miklós
Nyeregben: Mészáros Károly
Lova: Hóka
Nevező: Önkormányzat
Futam: 3
Startpozíció: 6