Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

Vidéki Vágta helyszínek, futameredmények [2017]

 


____Sarkadi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Sarkad, 2017. május 1.

____Facebook oldal »
fotógaléria »
Helyezés Település Nevező Lovas neve Ló neve
1. Sarkad Gemzsiné Szakács Anikó
Kaló Fanni
Tenkes
2. Gyula Gyula Város Önkormányzata
Pécsi Krisztina
Jáde
3. Biharugra Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány
Pápa Attila
O’Bajan Pinty

  További nevezett települések: Kőrösnagyharsány, Kötegyán, Mezőgyán, Nagyszalonta, Szabadkígyós, Vésztő, Zsadány


____Vajdasági Vágta a budapesti Nemzeti Vágta Zobnaticiai Előfutama
____Zobnatica, 2017. május 20.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Temerin Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány

Nagy Arnold
 Fantázia
2. Óbecse  Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány 

Davidovity Deján
Copra 
3. Topolya Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány 

Kubik Patrik
Szilaj

A Kishuszár Vágta futamát Víg Barbara nyerte Penny nevű pónijával (település: Bácskossuthfalva).
A Nemzetközi Futamban Szerbia képviseletében Rizvan Sakić indul Budapesten.

További nevezett települések: Ada, Adorján, Bácsfeketehegy, Bácskossuthfalva, Csantavér, Csóka, Doroszló, Hertelendyfalva, Hódegyháza, Királyhalom, Kishegyes, Magyarkanizsa, Mohol, Oromhegyes, Péterréve, Szabadka, Székelykeve, Törökkanizsa, Zobnatica



____Nyírségi Vágta a Nemzeti Vágta Dögei Előfutama
____Döge, 2017. június 4.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Döge Gemzsiné Szakács Anikó

Földes Bence
 Roven Zafira
2. Ibrány  „Lókötők” Lovas, Szabadidő és Sportegyesület 

Frank Csaba
Bűvölet 
3. Kisvárda Hernádkak –Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány 

Kövesdy Zsolt
Wizard

A Kishuszár Vágta futamát Éles Virág nyerte aki Robika nevű pónijával Hernádnémetit képviselte.

További nevezett települések: Hernádkak, Nyírbátor, Szabolcs, Szabolcsveresmart, Szuhakálló, Tiszabezdéd, Újfehértó, Ungvár



____Hevesi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Heves, 2017. június 17.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Dunakeszi San Elmo Kft.

Szabó Nikolett
 My Colt Medál
2. Bercel  Pipacshon Kft.

Kelemen János
Detlef 
3. Füzérkomlós Füzérkomlós község Önkormányzata

Bak Edina
Off Road

A Kishuszár Vágta futamát Mórocz Mercédesz nyerte, aki Morcos nevű pónijával Orosházát képviselte.

További nevezett települések: Hatvan, Heves, Lőrinci, Szabadka, Tarnaméra, Tenk



____Ceglédi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Cegléd, 2017. június 18.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Újszilvás Füle János

Szabó Levente
 Bob Herceg Brúnó
2. Helvécia  Helvécia Nagyközség Önkormányzata

Nagy Krisztofer
Páva 
3. Decs Invenio Kft. 

Schvarzenbart Bálint
Betyár

A Kishuszár Vágta futamát Hrubos Boróka nyerte, aki Fantom nevű pónijával Csemőt képviselte.

További nevezett települések: Cegléd, Ceglédbercel, Dávod, Kőröstetétlen, Nyársapát, Szabadka, Sződliget



____Felvidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Dunaszerdahelyi Előfutama
____Dunaszerdahely, 2017. június 24.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Naszvad Naszvad Község Önkormányzata

Bobek László
 Timotei
2. Érsekújvár  Érsekújvár Város Önkormányzata

Tóth René
Kamikadze 
3. Tallós Tallós Község Önkormányzata

Múcska Gergő
Rooster Little Peppy

A Nemzetközi Futamban Szlovákiát az idei évben Anton Bogdány fogja képviselni.

További nevezett települések: Dunaszerdahely, Felsőszeli, Jóka, Nyírágó, Rimaszombat, Somorja, Zsigárd



____Hortobágyi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Hortobágy, 2017. július 8.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Tiszacsege Tiszacsege Város Önkormányzata

Farkas Ferenc
 Ozora Gábriel (Kenéz)
2. Hortobágy  Hortobágyi Nonprofit Kft.

Bordás Ádám
Unika 
3. Debrecen Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata

Hajdú László
Lipto

A Kishuszárok versenyét Kolumbán Örs-István nyerte Fatima nevű pónijával, Sepsiszentgyörgy képviseletében.

További nevezett települések: Baja, Balmazújváros, Berekfürdő, Hajdúböszörmény, Hajdúszoboszló, Kótaj, Nádudvar, Sződliget, Újfehértó, Újkígyós



____Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Sepsiszentgyörgyi Előfutama
____Sepsiszentgyörgy, 2017. július 15-16.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Kézdivásárhely Kézdivásárhely Város Önkormányzata

Berde Lóránd
 Andelis (Anci)
2. Mikóújfalu  Mikóújfalu Község Önkormányzata

Tóth Barna
My Mission 
3. Nyújtód Kézdivásárhely Város Önkormányzata

Ugron Attila
Csillag

További nevezett települések: Csíkdelne, Csíkkászon, Előpatak, Gyergyóditró, Gyergyóremete, Gyergyószentmiklós, Kézdisárfalva, Kézdioroszfalu, Kovászna, Maksa, Nyárádszereda, Réty, Sepsiszentgyörgy



____Tisza-tavi Vágta a Nemzeti Vágta Tiszafüredi Előfutama
____Tiszafüred, 2017. július 29.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Csetény Vörös József

Vörös József
Csipa
2. Táborfalva Táborfalva Község Önkormányzata

Majnár Anita
Pillangó
3. Somorja Somorja Város Önkormányzata

Egri Árpád
Roven Revolver

A Kishuszárok versenyében Makoviczki Martin nyert Fáni nevű pónijával, Újkígyós települését képviselve.

További nevezett települések: Fegyvernek, Füzesgyarmat, Geszt, Hajdúböszörmény, Hatvan, Kereki, Mezőgyán, Tiszafüred, Újfehértó, Zsigárd



____Muravidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Lendvai Előfutama
____Lendva, 2017. augusztus 5.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Petesháza Horváth József

Horváth József
Korax Roven Zsonglőr
2. Hosszúfalu Lóbarátok Egyesülete

Bíró József
Fox LS
3. Hodos Lóbarátok Egyesülete

Somi Erik
Rita

A Nemzetközi Futamban Szlovéniát az idei évben Božo Borko fogja képviselni.

További nevezett települések: Dobronak, Domonkosfa, Kámaháza, Lendva, Pártosfalva, Szentlászló, Zsitkóc



____Borsodi Vágta a Nemzeti Vágta Hernádkak-Belegrádi Előfutama
____Hernádkak-Belegrád, 2017. augusztus 12.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Taktaharkány Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány

Bugyik Imre
Balu Gidrán-1 Írisz
2. Mád Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány

Balogh Márk
Suttogó Galileo
3. Bőcs Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány

Vaka István
Déva Szamba

A Kishuszárok mezőnyében Kiss Roxán győzött, Bőcs települését képviselte Sólyom nevű pónijával.

További nevezett települések: Alsódobsza, Belegrád, Gesztely, Hernádkak, Megyaszó, Sajósenye, Sóstófalva, Szuhakálló, Taktaszada, Tállya, Újcsanálos



____Szentlőrinci Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Szentlőrinc, 2017. augusztus 13.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Szentlőrinc Illés Barna

Bagonyi Gergely
Déva Szándék
2. Sellye Illés Barna

Bányavölgyi Donáta
Szélvész
3. Kővágószőlős Baranya Megyei Vállalkozói Központ Alapítvány

Tankó József
Néro

További nevezett települések: Baja, Cserkút, Érsekhalma, Kereki, Mágocs, Pogány, Szebény



____Bakonyi Vágta a Nemzeti Vágta Zirc-Tündérmajori Előfutama
____Zirc-Tündérmajor, 2017. augusztus 19.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Zirc Molnár Gyöngyi

Molnár Gyöngyi
Ricardó
2. Kóny Kónyi Lovas Barátok Egyesülete

Jós László
Filou Csinos
3. Nyúl Nyúl Község Önkormányzata

Halász András
Reth Butler

A Kishuszárok mezőnyében Vörös Tamara győzött, Csetény települését képviselte Büszke nevű pónijával.

További nevezett települések: Balatonalmádi, Balatonfűzfő, Cegléd, Dudar, Kapuvár, Kisbodak, Litér, Olaszfalu, Pápateszér, Szentkirályszabadja, Várpalota



____Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama
____Gyenesdiás, 2017. augusztus 20.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
 Helyezés Település   Nevező  Lovas neve  Ló neve
1. Csemő Csemő Község Önkormányzata

Petrik Tamás
Vicces
2. Tata Mátyás István

Mátyás Edina Daniella
Balu Gidran-47 (Bajnok)
3. Gyenesdiás Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata

Németh Viktória
Felleg

A Kishuszárok mezőnyében Rigó Loretta győzött, Kalocsa települését képviselte Mózes nevű pónijával.

További nevezett települések: Alsópáhok, Balatongyörök, Bálványos, Keszthely, Pápateszér, Sümeg, Tapolca, Vonyarcvashegy, Zsigárd



____Hírös Vágta a Nemzeti Vágta Kecskeméti Előfutama
____Kecskemét, 2017. augusztus 26.

____Facebook oldal »



____Kaposvári Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Kaposvár, 2017. augusztus 27.

____Facebook oldal »