Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

ELŐVÁGTÁK [2011]

DÖNTŐ FUTAM KÖZÉPFUTAMOK ELŐFUTAMOK
FOGATVÁGTA (BIGA) KISHUSZÁR VÁGTA SZTÁRFUTAMOK SzÉP PÁLYA
ELŐVÁGTÁK

 

ELŐVÁGTA NEVEZŐK / EREDMÉNYEK

Helyezés Település Nevező Lovas neve Ló neve

Sarkadi Vágta - Sarkad, 2011. május 1.
1. Sarkad Sarkad Város Önkorm. Dömötör László Golden Sun
2. Gyula Leel-Őssy Kft. Dömötör András Fáradhatatlan
3. Gyulavári Gyula Remetefarm Tamás Ferenc Titán

Izsáki Vágta -Izsák, 2011. május 14.
1. Akasztó Kastély Attila Vajda Csaba Svejk
2. Almáskeresztúr Almáskeresztúr Község Önkorm. Budinszki Barbara Nama
3. Komárom Magyar Lovas Színház Egyesület Márkos Albert Lopakodó XX
 
További nevezett települések
: Szabadszállás-Aranyegyháza, Fülöpszállás, Soltszentimre, Páhi, Fülöpháza, Helvécia, Ágasegyháza, Izsák

Kisalföld Vágta - Győr-Gyirmót, 2011. május 21.
1. Szigetvár Czike Zoltán ifj. Czike Zoltán Le Songeur
2. Győrszemere Lovasvilág Kft. Szabó Cecília Parázsló
3. Bőny Rodeo Sportegyesület Baumann Adrienn Topáz Rózsa
 
További nevezett települések
: Kóny, Győrság, Vámosszabadi, Tát, Nőtincs, Töltéstava, Szany, Győr-Gyimrót, Nagykőrös, Kovácsszénája, Ménfőcsanak, Nyalka, Pér, Besnyő, Tényő, Nyúl, Győr

Festetics Vágta - Gyenesdiás, 2011. május 22.
1. Karád M és Társa Szabadidő és Sportegyesület Benkő Pál Gordius
2. Hévíz Hévíz Város Polgármesteri Hivatala Zerényi Luca Csaba Királyfi
3. Ludas Molnár Gumi Bt. Telkes Ferenc Tétény
 
További nevezett települések
: Keszthely, Balatonmáriafürdő, Cserszegtomaj, Gyenesdiás, Zalaszántó, Fenékpuszta, Gyűrűs, Kehidakustány, Várvölgy

Bácskai Vágta - Baja, 2011. május 28.
1. Nemesnádudvar Molnár Gumi Bt. Molnár Gyöngyi Lady Quickstep
2. Baja Fuvar-Sped Kft. Németh János Báró
3. Érsekhalma Érsekhalma Önkormányzat Kulisity Rita Monday
 
További nevezett települések
: Bátmonostor, Felsőszentiván, Dávod, Dunafalva, Vaskút, Érsekcsanád, Györgyfalva

Bükkösdi Vágta - Bükkösdi, 2011. június 4.
1. Bükkösd Agro Bükkösd Kft. Arató Barna Angel
2. Izsák M és Társa Szabadidő és Sportegyesület Bokori Tamás Diamond Rila
3. Kovácsszénája Kovácsszénája Önkormányzat Gergely Tekla Mambo Dancer
 
További nevezett települések
: Zomba, Magyarhertelend, Foktő, Kán, Mindszentgodisa, Husztót, Nagypeterd, Mágocs, Szentlőrinc

Nyírségi Vágta - Nyíregyháza, 2011. június 12. (a rendezvény honlapja > >> )
1. Nyíregyháza Suták János egyéni vállalkozó Suták Csenge Csajhos
2. Csaroda Ambrózia Plusz Szolgáltató Kft. Bihari Alexandra Subám
3. Tiszabercel NYIKE Molnár Attila Ozora
 
További nevezett települések
: Szatmárnémeti, Biri, Ibrány, Szorgalmatos, Újfehértó, Bököny, Nyírbátor, Kisvárda, Penészlek

Kocséri Vágta - Kocsér, 2011. június 26. (a rendezvény honlapja > >> )
1. Törtel Kövesdy István Hangácsi István Young Ambition
2. Orosháza Betlehem Gábor Schlagetter József Kreccs
3. Mágocs Agro Bükkösd Kft. Kontár Gergő Puntó
 
További nevezett települések
: Csemő, Nagykőrös, Espelkamp, Szentkirály, Kocsér, Nyársapát, Kishegyes, Udvard, Verőce

Dél-Alföldi Vágta - Bordány, 2011. július17. (a rendezvény honlapja > > > )
1. Homokháti Kistérség M és Társa Szabadidő és Sportegyesület Szendrei-Balogh Ágnes Auenwüste
2. Bordány M és Társa Szabadidő és Sportegyesület Virág András Katyusa
3. Foktő Hunga-Tech Szigeteléstechnikai Szolg. és Ker. Kft. Kozó János Albarán
 
További nevezett települések
: Szeged, Tiszalök, Esztergom, Püspökladány, Szigliget, Kocsér, Espelkamp, Nagykőrös, Szálka

Széchenyi Vágta - Nagycenk, 2011. július 23. (a rendezvény honlapja > >> )
1. Maglóca Horváth István Lendvai Róbert Glóbusz
2. Tát Németh Gábor Németh Gábor Próféta
3. Dunakiliti Makay Kereskedelmi Kft. Barbara Zsilkova
Bonaqua
 
További nevezett települések
: Farád, Lövő, Gyirmót, Harka, Tata, Ágfalva, Nagycenk, Zirc, Kapuvár, Iván

Székely Vágta - Sepsiszentgyörgy, 2011. július 30.
  Székelyudvarhely Székelyudvarhely Megyei Jogú Város Ambrus Szabolcs Flamingó
  Sepsiszentgyörgy Sepsiszentgyörgy Önkormányzat Bagoly Szabolcs Samir
  Illyefalva Illyefalva Önkormányzat Filep Marót Levente
Nor
  Kálnok Sc. Gnome Design SRL ifj. Bihari Béla
Negra
 

A Székely Vágta döntő futama a rossz idő miatt elmaradt, ezért a döntőbe jutott négy település mindegyike képviselheti Székelyföldet a budapesti nagyrendezvényen.

További nevezett települések: Kilyén, Zsögöd, Kovászna, Borszék, Csíkszereda, Csíkdelne, Kézdiszentlélek, Máréfalva, Kézdivásárhely, Nagyborosnyó, Gidófalva, Csernáton, Réty, Torja, Szováta, Uzon, Szotyor, Esztelnek, Ozsdola, Angyalos, Vargyas, Csíkkarcfalva, Árkos, Hagymásbodon, Nagybacon


Ópusztaszeri Vágta - Ópusztaszer, 2011. augusztus 13.
1. Szeged M és Társa Szabadidő és Sportegyesület Kovács Zoltán Kormányos
2. Szekszárd Telivér Farm Kft. Tímár Zsuzsa Apple Stone
3. Esztergom Nagy József Szabolcs Dömötör Ferenc
Káplár
 
További nevezett települések
: Hatvan, Kardoskút, Újszilvás, Kocsér, Nyársapát, Cegléd, Kiskunhalas, Kiskunmajsa, Kiskunfélegyháza

Bácsalmási Vágta - Bácsalmás, 2011. augusztus 21.
1. Nyírbátor Termo-Totál Kft. Bálint István Brokát
2. Zsana Zsana Község Önkormányzat Böröczi Benő Hóka
3. Sárbogárd Telivér Farm Kft. Iván Viktor
Neardown Knight
 
További nevezett települések
: Bácsalmás, Bácsszőlős, Kállósemjén, Kunbaja, Pánd, Csikéria, Madaras, Kelebia, Kunfehértó

Alagi Vágta - Alag, 2011. szeptember 3.
1. Verőce Korona SE Bányai Rita Corona Bin
2. Szigliget Szigligeti Önkormányzat Orlay Csaba Titok
3. Sződliget Sződligeti Önkormányzat Rácz András
Lauda
 
További nevezett települések
: Dunakeszi, Pilisvörösvár, Szarvas, Mezőgyán, Göd, Őrbottyán, Tahitótfalu, Sződ, Gyirmót