Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

ELŐFUTAM EREDMÉNYEK [2010]

1. előfutam
  település helyezés
  Nyírbátor 4.
  Csabdi 5.
  Ludas 3.
  Szeged 6.
  Bordány (A Bácsalmási Vágta győztese) 2.
  Zirc 1.
Az első előfutamból Zirc és Bordány lovasai kerülnek a középfutamba

 


2. előfutam
  település helyezés
  Biharugra kiesett
  Bánk 4.
  Dobóruszka 3.
  Bükkösd kiesett
  Tényő (A Kisalföld Vágta győztese) 2.
  Érsekhalma (A Bácskai Vágta győztese) 1.
A második előfutamból Érsekhalma és Tényő lovasai kerülnek a középfutamba

3. előfutam
  település helyezés
  Baja 5.
  Abaliget (A Bükkösdi Vágta győztese) 1.
  Balatonalmádi 2.
  Bajai Kistérség 4.
  Révkomárom 3.
  Zsana 6.
A harmadik előfutamból Abaliget és Balatonalmádi lovasai kerülnek a középfutamba

4. előfutam
  település helyezés
  Kecskemét kiesett
  Nagyszalonta 3.
  Tata 2.
  Kővágószőlős kiesett
  Mezőgyán 1.
  Zemplén 4.
A negyedik előfutamból Mezőgyán és Tata lovasai kerülnek a középfutamba

5. előfutam
  település helyezés
  Nyíregyháza 1.
  Kozárd 4.
  Gyugy (A Balatoni Vágta győztese) 2.
  Kőrösök Vidéke 6.
  Kaposszekcső 5.
  Sepsiszentgyörgy 3.
Az ötödik előfutamból (negyedszerre megimételt start után) Nyíregyháza és Gyugy lovasai kerülnek a középfutamba

6. előfutam
  település helyezés
  - -
  Keszü 5.
  Csorna 4.
  Demecser 1.
  Hollókő 2.
  Siófok 3.
A hatodik előfutamból Demecser és Hollókő lovasai kerülnek a középfutamba

7. előfutam
  település helyezés
  Hatvan 3
  Hédervár 6
  Bácsalmás 1
  Szentkirály 2
  Lipót 5
  Villány 4
A hetedik előfutamból Bácsalmás és Szentkirály lovasai kerülnek a középfutamba

8. előfutam
  település helyezés
  Szigliget (Festetics Futam győztese) 1.
  Vizsoly 4.
  Kelebia 5.
  Felsővály (A Palóc Vágta győztese) kiesett
  Tiszalök 3.
  Kaposvár 2.
A nyolcadik előfutamból Szigliget és Kaposvár lovasai kerülnek a középfutamba

9. előfutam
  település helyezés
  Budapest - Terézváros 3.
  Nagybaracska 6.
  Jászberény 5.
  Piliscsaba 4.
  Zamárdi 1.
  Komádi 2.
A kilencedik előfutamból Zamárdi és Komádi lovasai kerülnek a középfutamba

10. előfutam
  település helyezés
  Mátranovák 6.
  Sarkad (A Sarkdai Vágta győztese) 2.
  Tát 4.
  Nagykálló 3.
  Ivád 5.
  Komárom 1.
A tizedik előfutamból (megimételt start után) Komárom és Sarkad lovasai kerülnek a középfutamba

11. előfutam
  település helyezés
  Budapest - Újbuda 1.
  Agárd 2.
  Beregdaróc 5.
  Szentjobb 4.
  Zabola 6.
  Szentgyörgyvár 3.
A tizenegyedik előfutamból (megimételt start után) Budapest - Újbuda és Agárd lovasai kerülnek a középfutamba


12. előfutam
  település helyezés
  Nagykapos 6.
  Pákozd 3.
  Cegléd (Kocséri Vágta győztese) 1.
  Liget 4.
  Mogyoród 2.
  Lébény 5.
A tizenkettedik előfutamból Cegléd és Mogyoród lovasai kerülnek a középfutamba