Eb-ezüst után Vágta-győzelem: Penzer Kamilla és a fiatal tehetségek is tündököltek a Festetics Vágtán!
Kiváló pálya, ragyogó jó idő és rengeteg néző jellemezte az idei Festetics Vágtát. A fantasztikus hangulatról a színes bemutatók, a lenyűgöző szabadidomítás és a hangulatos kirakodóvásár mellett a lovasok gondoskodtak, és a nap végére a legfőbb kérdés is eldőlt: megvannak azok a kiváló versenyzők, akik kivívták a jogot, hogy indulhassanak a Nemzeti Vágtán!
A rendezvényre kilátogató közönség egy percre sem unatkozott, hiszen a Festetics Vágta idén is felejthetetlen élményeket nyújtott. Külön büszkeség és elismerés illeti a huszárgyerek kategória győztesét, Penzer Kamillát, aki a múlt heti utánpótlás fogathajtó Európa-bajnokságon szerzett ezüstérme után most a nyeregben is fantasztikusan teljesített.
A versenyzők kiélezett és sportszerű küzdelemben döntötték el a továbbjutó helyek sorsát. A döntőbe az alábbi lovasok és lovaik kvalifikálták magukat:
Huszárgyerek kategória
- Seregélyes – Penzer Kamilla (Witko Dream Along)
- Gyenesdiás – Botár Mánuel (Csinos)
Kishuszár kategória
- Gyenesdiás – Fekete Emese (Macaron)
- Egyházkarcsa – Mórocz Lilien (Redbull)
- Lövő – Tóth Fanni (Töpörtyű)
Felnőtt kategória továbbjutók
- Óbecse – Nagy Arnold (Fantázia)
- Penc – Garai Roland (Forrás Dallam)
- Oromhegyes – Szerencsés Szandra (Cross)
- Fülöpszállás – Látos Lili (Castellanos)
Gratulálunk minden helyezettnek és résztvevőnek! Találkozunk a Nemzeti Vágtán!
Címkék