Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

ELŐFUTAMOK [2012]

DÖNTŐ FUTAM KÖZÉPFUTAMOK ELŐFUTAMOK
 FOGATVÁGTA SZTÁRFUTAMOK
KISHUSZÁR VÁGTA
DÍJUGRATÁS ZÁGONYI EMLÉKFUTAM
ELŐVÁGTÁK

ELŐFUTAMOK


1. Előfutam

1., 2., 3. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

  __ település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Fülöpszállás Hatvani Lajos Maxim Rambó 95,54 6
2. pálya   Érsekhalma Vinkó Csaba Fokos Margaréta 86,20 3
3. pálya   Csíkdelne Keresztély Beáta Ramses 93,78 5
4. pálya   Sarkad Ifj. Tamás Ferenc Titán 84,32 2
5. pálya   Kocsér Tóbiás Károly Ritmus (Déva Gidrán I-31) 87,14 4
6. pálya   Hédervár Baumann Adrienn Topáz-Rózsa 84,10 1
Az első előfutamból Baumann Adrienn (Hédervár) és Ifj. Tamás Ferenc (Sarkad) jutottak a Középfutamba!

2. Előfutam

1., 2., 3. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Gödöllő Oláh Sándor Akitos Nonius-57 (Gazsi) 81,02 2
2. pálya   Csabdi Szellei Attila Kenó 90,02 5
3. pálya   Győr-Gyirmót Horváth András Bájos 84,38 3
4. pálya   Bajai Kistérség Molnár Gyöngyi Jessy 80,32 1
5. pálya   Hatvan Vaka István Ciceró 85,22 4
6. pálya   Komárom Márkos Albert My Colt-Rosinante 91,08 6
A második előfutamból Molnár Gyöngyi (Bajai Kistérség) és Oláh Sándor (Gödöllő) jutottak a Középfutamba!

3. Előfutam

1., 2., 3. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Sopron Erőss Péter Panka 91,93 4
2. pálya   Kaposvár Makár Henrietta Báró (e. Dominó) 91,97 5
3. pálya   Izsák Ádám Dávid Keselyüstök 84,28 2
4. pálya   Zamárdi Fodor Ákos Táltos - -
5. pálya   Szentkirály Balogh Levente Cheyen 87,74 3
6. pálya   Győrság Sárfi Éva Roy 82,61 1
A harmadik előfutamból Sárfi Éva (Győrság) és Ádám Dávid (Izsák) jutottak a Középfutamba!

4. Előfutam

4., 5., 6. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Kötegyán Németh Norbert Cess Bar Forever 88,38 5
2. pálya   Sümeg Schwarzenbart József Tudor 92,74 6
3. pálya   Dávod Kontár Gergő Mabrouk Mekka 84,40 3
4. pálya   Bordány Vida Csaba PM Friderikus 85,07 4
5. pálya   Kővágószőlős Kelenfi Norbert Káder Tokió 82,37 2
6. pálya   Ibrány Frank Csaba Alexa 82,17 1
A negyedik előfutamból Frank Csaba (Ibrány) és Kelenfi Norbert (Kővágószőlős) jutottak a Középfutamba!

5. Előfutam

4., 5., 6. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Kozárd Hajdú László Vándor 90,14 3
2. pálya   Csetény Fodor Melinda Mani 84,30 1
3. pálya   Alsóörs Vida Márió Karolina 87,39 2
4. pálya   Sepsiszentgyörgy Tóth Barna Vezér 90,14 3
5. pálya   Magyarhertelend Novákovics Vera Csillag 92,32 5
6. pálya   Gyenesdiás Varga Zoltán 1815 Ramzes Flört 92,93 6
Az ötödik előfutamból Fodor Melinda (Csetény) és Vida Márió (Alsóörs) jutottak a Középfutamba!

6. Előfutam

4., 5., 6. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Balatonlelle Földes Szabolcs Aziz P 96,02 6
2. pálya   Szabadszállás Ihász András Dáma 88,09 4
3. pálya   Nagybajom Tóthné Csala Adrienn Titok 89,06 5
4. pálya   Szilvásszentmárton Rostási Klaudia Zsombor 86,09 2
5. pálya   Baja Németh János My Boy Mennydörgés 85,04 1
6. pálya   Keszthely Fodor Szilvia Tiffany Héra 87,03 3
A hatodik előfutamból Németh János (Baja) és Rostási Klaudia (Szilvásszentmárton) jutottak a Középfutamba!

7. Előfutam

7., 8., 9. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Szentgál Májer István Kenéz (Ozora Gyarló) 83,80 3
2. pálya   Bugac Besze Gábor Varázsló Liza 86,76 4
3. pálya   Szilaspogony Eszenyi Róbert Marcos (Melcolm) 89,08 6
4. pálya   Topolya Koczor József Hajnal 83,17 2
5. pálya   Gidófalva Fazakas János Alpár Darius 87,10 5
6. pálya   Nyársapát Kövesdy Zsolt Torda 82,87 1
A hetedik előfutamból Kövesdy Zsolt (Nyársapát) és Koczor József (Topolya) jutottak a Középfutamba!

8. Előfutam

7., 8., 9. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Domonyvölgy Mercs József Akitos Nonius-28 (Gátőr) 83,80 3
2. pálya   Szilvásvárad Hajas Orsolya Siglavy Bagdady Gidran- 6 Serpa 83,96 4
3. pálya   - - -    
4. pálya   Budapest - Ferencváros Vass Jennifer Cordoba 81,57 1
5. pálya   Mórahalmi Kistérség Virág András Bella Ásotthalmi 102,64 5
6. pálya   Mezőgyán Marik Máté Granada 83,37 2
A nyolcadik előfutamból Vass Jennifer (Budapest - Ferencváros) és Marik Máté (Mezőgyán) jutottak a Középfutamba!

9. Előfutam

7., 8., 9. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Ópusztaszer Lövei Nándor Gálos Madocsa Gréta 87,48 2
2. pálya   Zabola Somogyi József Mimi 91,70 4
3. pálya   Tiszabezdéd Harman Norbert Tábornok 86,77 1
4. pálya   Okány Takács Andrea Chocolate 89,54 3
5. pálya   -        
6. pálya   Csernáton Ugron Attila Villám 96,58 5
A kilencedik előfutamból Harman Norbert (Tiszabezdéd) és Lövei Nándor (Ópusztaszer) jutottak a Középfutamba!

10. Előfutam

10., 11., 12. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Soltszentimre Péntek Edina Dáriusz 85,44 3
2. pálya   -
       
3. pálya   Budapest - Zugló Kelemen János Detlef 88,73 5
4. pálya   Tapsony Bán Dóra Kalevala 82,44 1
5. pálya   Pusztaszer Cseppentő Zsombor Tekes 82,58 2
6. pálya   Izsa Udvardi Tamás Réka 85,66 4
A tizedik előfutamból Bán Dóra (Tapsony) és Cseppentő Zsombor (Pusztaszer) jutottak a Középfutamba!

11. Előfutam

10., 11., 12. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Mórahalom Ungvári András Remény 86,78 4
2. pálya   Szentlőrinc Arató Barna Mabrouk Puntó 82,13 2
3. pálya   Bük Galavics Gergő Vércse 87,55 6
4. pálya   Kapuvár Gazdag Daniella Bob Herceg Boszorka 86,17 3
5. pálya   Tiszaalpár Winkler Zsolt Zsargon 87,16 5
6. pálya   Tata Mátyás Edina Daniella Káder Blanka 79,88 1
A tizenegyedik előfutamból Mátyás Edina Daniella (Tata) és Arató Barna (Szentlőrinc) jutottak a Középfutamba!

12. Előfutam

10., 11., 12. Előfutam - Fotógaléria > >>

 

    település lovas futamidő helyezés
1. pálya   Kecskemét Lendvai Róbert Adorján - -
2. pálya   Alsótold Vincze Dóra Furioso Blokád - 67 Dáriusz 88,83 5
3. pálya   Orfű Versegi Hajnalka Apacs 87,14 4
4. pálya   Balatonszemes Bálint István Igama Di Re 86,51 3
5. pálya   Karád Fodor Szabolcs Bob Herceg Bene 86,14 2
6. pálya   Kovácsszénája Berkesi Zsófia Szonja Rábaközi Aladin 84,68 1

A tizenkettedik előfutamból Berkesi Zsófia Szonja (Kovácsszénája) és Fodor Szabolcs (Karád) jutottak a Középfutamba!

 

Az előfutamok első és második helyezettjei jutnak a középdöntőbe.

12 db előfutamból való továbbjutás az 5 db középfutamba
1. középfutam 2. középfutam 3. középfutam 4. középfutam 5. középfutam
1.ef. - 1.h. 4.ef. - 2.h. 7.ef. - 1.h. 9.ef. - 2.h. 11.ef. - 1.h.
2.ef. - 1.h. 5.ef. - 2.h. 8.ef. - 1.h. 10.ef. - 2.h. 12.ef. - 1.h.
3.ef. - 1.h. 6.ef. - 2.h. 1.ef. - 2.h. 4.ef. - 1.h. 7.ef. - 2.h.
11.ef. - 2.h. 9.ef. - 1.h. 2.ef. - 2.h. 5.ef. - 1.h. 8.ef. - 2.h.
12.ef. - 2.h. 10.ef. - 1.h. 3.ef. - 2.h. 6.ef. - 1.h.  

3x1h. 3x2h. 2x1h. 2x2h. 2x1h.
2x2h. 2x1h. 3x2h. 3x1h. 2x2h.